2777
2789

اگر خواستید برا موفقیتم و خوشبختیم دعا کنید 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off اگر تگ کردید و نبودم و ... ناراحت نشید ♡۱۶ سالمه مشکلیههه اینو گفتم برا تخلیه عقده تون تو دعوا ازش استفاده کنید بلکه به آرامش رسیدید خوب شددد😂😂😂🤷‍♀️

نی نی های سالم سلامت میخوام 🥲

•      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •        .  •  ° ★        ‌. ★🌙    •         به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم  ممکنه تو تاپیک قبلی دعوامون بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

شفای سینا و همه ی مریضا 

خوشبختیم.

_______________________________________   کارما میگه.. وقتی شخصی رو به اشتباه قضاوت میکنی، از این دنیا نمی‌میری تا زمانی که در شرایط اون فرد قرار بگیری و علت رفتارش رو درک کنی! درخواست ندین قبول نمیکنم

زهرا 

تور رو خدا برای سلامتی مامانم و کار خودم دعا کن

آشنای عزیزی که شناسایی کردی تاپیکامو چک نکن🥺💚.   امام علی:(نه زندگی آن قدر شیرین است و نه مرگ آن قدر تلخ که آدمی شرافت خود را بفروشد).                         💚 تایپ شخصیتی infp 💚.              قدس شریف هنگامی که مهدی موعود آمد فراموش نکن من برای آوارگی کودکانت خون پاک شهیدانت و مظلومیت مردمانت اشک ریختم.... 💚                                     

حاجت روا بشی عزیزم

از طرف من دعا کن امتحانمو قبول شم غول مرحله آخره 

از من به تو تجربه دختره سادهههههه ..... ینی اگه ای حس مزخرف وابستگی از دخترا بیگیری بخداااا ک هیچ نری رو نمیدن ای من ریدمان کنم ب ای وابستگی کوفتیییی😤💩..عزیزوم پسر جماعت فقط  عطش به دست آوردن داره وقتی مُخو زد تازه یادش میوفته که ها کار و زِندِی داره ای من برینم روت پسررررر💩...خلاصه حیف هر چی نگرانی و احساس ک بریزی پای ای اُزگلا میخام که برن ب گور سیا شل مغزای پرنسسعلی🚶🏻‍♀️🦦