2777
2789
عنوان

صدای شکستن قلبم و شنیدم🙂

145 بازدید | 23 پست

من تو رابطم و بسته به شرایطم پول تو جیبی زیادی نمیگیرم چون شهریه دانشگاه هم میدم کلا ماهی ۵۰۰ چه تو تابستون چه زمستون میگیرم که خرج رفت و اند و خوراکی و نت و اینا میشه و ازش هم یه کوچولو مجبورم پس انداز کنم 

حالا تو دوتا مناسبتی که گذشت یکی تولدش یکی ولنتاین من با کلی سختی پس انداز و قرض و اینا یه ایرپاد گرفتم و مناسبت بعدی دستبند 

الان هر دوتاش خراب شده امروز اومد گفت دستبند که قفلش خراب بود از اول ایرپاد هم فیک بود جعبه دستبند هم دوبار باز و بسته کردم خراب شده بعد گفت جنس اشغال که باشه همین میشه 

خیلی بهم برخورد بهشم که گفتم میگه اووو نمیشه بهت گفت بالا چشمت ابرو 

خداشاهده من دست و بالم با اینکه تنگ بوده اما میخواستم اون دوتا براش بهترین باشه🥲🥲

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

کنکل کن بره بابا

حوصله داری رفتی تو رابطه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت.. در گذر زمان.پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

به نظرم رودروایسی رو بذار کنار بگو با اینکه دستم تنگ بود و هشتم گروعه نهم بود بازم به یادت بودم تا جایی که از دستم برمیومد برات هدیه گرفتم اینکه حالا فیک بود یا اصل مهم نیتم بود ک بدونی برام مهمی و به یادتم بذار عذاب وجدان بگیره دیگه تکرار نکنه 

دوستم برا دوس پسرش در حد یه هودی اینا میگیره چه ذوقی میکنه براش و ویسایی میفرسته 

با اینکه دو پسرش خیلی وضع خوبی داره

و پسره هم اومد خواستگاریش و نامزدن

دوست پسرت خیلی خاله زنکه 

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت.. در گذر زمان.پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اشتباه اولت اینکه وقتی نداری هدیه میدی یکی واسه من هدیه میگرفت تبریکم میگفت اما من زورم میومد حتی به ...

واقعا اشتباه کردم 

ایرپاد نداشت میگفت پول ندارم بگیرم گفتم آقا تولدش ک نزدیک بزار من براس بگیرم درسته اصل و مارک نیست چونواصل و مارک بالای دو سه تومن 

گفتم بگیرم کارش راه بیوفته

واقعا اشتباه کردم ایرپاد نداشت میگفت پول ندارم بگیرم گفتم آقا تولدش ک نزدیک بزار من براس بگیرم درسته ...

پول نداشت که نداشت به درک مگه تو داشتی که واسش گرفتی اونم از حلقوم خودت کشیدی بیرون دادی به یه نره بیشعور بی شخصیت الانم بزن تو چشمش سرد برخورد کن تا بفهمه لیاقت همون فیکم نداشته

بلاک من بره بی لیاقت و من یکی جنس آشغالم برام بگیره همیشه برام با ارزشه ازش فاصله بگیر خودتو بی ارزش ...

بهش گفتم خب اون دستبند و که گم کردی حداقل این ایرپاد با اینکه خراب شده نگهش دار یادگاری استفاده ک نمیشه ولی نگهش دار میگه چرا باید یه چیز خراب شده و نگه دارم