2777
2789

قبول دارین که معیارای اقایون فرق داره تو زیبایی؟

ینی بعضی وقتا یه کسایی از نظرشون خوشگله که از نظر خانوما اینطور نیس

بنظرتون معیاراشون چیاست

تازه فهمیدی ؟! 

خدایااا حافظ فرزندانم باش 🙏🏻💜 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

من شوهرم صورت ساده و بیبی فیس بیشتر دوست داره همیشه میگه عاشق این صورت بیبی فیس نازتم  

شغل من در حال حاضر خانه دار بعدش که میخوام کنکور بدم و به آرزوم پزشکی برسم شوهرم کارشناس رادیولوژی، برای پز دادن ننوشتم ولی چون شغل شوهرم آرزوی خودمه نوشتمش دعا کنید منم برسم اگه ام کنکور پزشکی قبول نشدم فدای سر بچم ترجیح میدم اول مادر خوبی برای بچم و همسر خوبی باشم، شغل شوهرم میره سرکار کافیه ♥️ درسته کارشناس رادیولوژی مثل دکتر نیست اما همه ی شغل ها قابل احترام اند.

هیکل حتما البته اینم در نظر بگیر همه باربی دوست ندارن یسریا چاق یسریا لاغر استخونی یسریا فقط زن باشه و ادای عاشقا رو در میارن بعضیا🥴

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1

خب هر کسی معیاری داره دیگه ..مثل دخترا هر کدوم معیاری دارن ...بعدش بعضی آقایون ظاهر ملاکشون نیست مثلا دنبال اینن دختره حقوق داشته یا پدرش پولدار یا مفام در کل هر کسی ی معیاررداره

2801