2777
2789
عنوان

میخام حروم خوربشم

285 بازدید | 20 پست

قدیما خیلیییییی شدید اینارو رعایت میکردم حتی یه سوزن هم از کسی سعی میکردم برندارم حتی تو مدرسه اگه باخود کار اونجا یه چیز شخصی مینوشتم فرداش یه خودکار میذاشتم خلاصه خیلیییی دقیق رو اینا بودم

اما چند وقتیه از بس همه بد شدن یه تو جیه هایی میاد توذهنم بنظر شما چطوره مثلا کابینت دادیم بسازه افتضاح ساخت همه درها بد باز میشه کشوها کج وکوله ...بعد ماقبلش مثلا طی کرده بودیم فلان قدر اما دیدیم اینجوره دیگه یه مقداری از پولشو ندادیم

یامثلا برقکار خونمون افتضاح کار کرد و کلی ازکاراشو حدود یه سال عقب انداختو ما بلاتکلیف بودیم بعد مقدار پولشو اولش نگفت و زد به تعارف بعدش یه قیمت نجومی گفت ماهم اون قیمت ندادیم

یا چند وقته پیش کلیییی طلا نو داشتم دادم به یه طلافروشی همشو به قیمت طلا دست دوم و باکلی کسری ازم برداشت بعد چند وقت همشو گذاشته بود تو ویترینش به عنوان نو میفروخت

بعدچند سال گذشت رفتم ازش طلابخرم یه چهارتومن بده کارشدم گفتم ماه بعد میدم الان نمیدونم شبطون رفته تو جلدم میگم ندمش  به حساب همه اون طلاهایی که مفت ازم برداشت 

شماها بگین راه درست کدومه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

اون ۴ تومن که بدهی واقعیه باید بدی

اما در مورد کابینت کار و اینا حق داری بهش بگو کارتو درست انجام ندادی پولتو کامل نمیدم

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

موافق نیستم یعنی چی سادگی کردین گول خوردین الان میخوای طلبکار باشی.

خب رو خودتون کار کنین گول نخورین

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2805

تو خوب باش ولی نه که حقتو بخورن میدونی امام علی میگه حق گرفتنیه .

بی عرضه بودن با حلال خور بودن فرق میکنه 

در دو مورد اول حق با شماست مورد آخر خب شما خودت خواستی و فروختی و الان حق نداری پول طرفو ندی

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.
2801