2777
2789
عنوان

اوج دعواتون کجا بوده چی شده

307 بازدید | 15 پست

دیدین بعضی وقتا نه ما خانما کوتاه میایم نه آقایون کنار میکشن .انقدر کشش میدیم که گندش در بیاد 😂 

اون نقطه ی اوج واسه شما کجا بوده؟؟ 

خودمون اونجایی بود که پدرشوهرم اومد وسطدعوا جدامون کنه یهو افتاد زمین پاش شکست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

چاقو کشیدم   خونش فواره کرد

•      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •        .  •  ° ★        ‌. ★🌙    •         به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم  ممکنه تو تاپیک قبلی دعوامون بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌    

اوج دعوامون زمانیه ک میگ  من برای شکمت نگه داشتمت  اوج دعوان اونجاس ک خیلی تحقیر میشم   اوج دعوامون اونجاس ک هیچ وق نتونس اونی ک هستمو قبول بکنه   اوج دعوامون اونجاس ک همیشه تنها بودم  ی بارم نگف هستم برات غم نخور     در نهایت داغون شدم 

ما تازه عروسی کرده بودیم. سر پول عروسی دعوامون شد. آخرش گفت اصلا پول خودم بود.(البته من خیلی غر زدم.) من خیلی بهم برخورد. نهار کشیدم با ناراحتی گفتم بیا بخوریم. ولی جوابمو نداد.

منم پاشدم لباس پوشیدم . اومد گفت کجا. گفتم ، با من حرف که نمیزنی، چرا بمونم.

از خونه رفتم بیرون. توی خیابون بی هدف راه میرفتم. بعد نیم ساعت شروع کرد به زنگ زدن. سی چهل بار زنگ زد تا جواب دادم. گفت برگرد. گفتم بچه که نیستم خواستم آروم بشم، خودم برمیگردم.

یکم بعد رفتم خونه. بعد از اون با هم قرار گذاشتیم هر چقدر هم ناراحت بودیم با هم حرف بزنیم با هم غذا بخوریم ، با هم بخوابیم.