2777
2789

توروخدا راهنماییم کنید یه کارگاه mdf هست برای شوهرم و برادرش این دوتا شریکی خریدن ولی حماقت کردن از اول زدن به نام پدرشون و بعدا پشیمون شدن اما پدرشون پس نداد هیچ جوره وگرنه تا الان هزار دفه شوهرم و داداشش اونحا رو فروخته بودن و هرکدوم سهمشون رو برمیداشتن میزدن تدی یه کار دیگه .... دراصل که مشتری نمیره اونجا خصوصیه فقط مغازه های کابینت ساز میان و میرن و چون حیاط بزرگ داره و یه خونه ویلایی داخلش هست یه زمان پاتوق فک و فامیلای شوهرم شده بود بیان بریزن اونجا جوجه بزنن نوشیدنی غیرمجاز بخورن و..... مفت خوری کنن چون شوهرم ناچار بود برای خودش مواد غذایی بخره گوشت و برنج و .... بیان بریزن بخورن برن. اینا به جهنم . کارگرهاشون و پدر شوهرم اعتیاد داشتن و داماد های همسرم اعتیاد داشتن اومدن انقد کشیدن اونجا که کم کم تحت تاثبر محیط شوهرم و برادر شوهرم اومدن تو کار مینشستن اونجا دور هم مواد میزدن ( شوهرم و برادرشوهرم ذاتا آدمای بدی نیستن خیلی با جنم و زن و بچه دوست بودن) قبول کنید محیط خیلی تاثیر داره

خلاصه من نمیدونستم اینو وقتی اتفاقی فهمیدم همسرم معتاد شده کلی سختی کشبدم تا با هزاران بدبختی ترک کرد منم واقعا سختی کشیدم و یه مدت از ترکش گذشت و خیالم راحت شد و تحت نظر مشاور بودیم که کم کم اجازه داد بچه دار بشیم.....( به من گفت دیگه کسی نمیاد برای مواد کشیدن اونجا) 

الان ادامش رو میگم

خیلی خوشحال بودم که همسرم ترک کرد زندگیمون خوب شد اخلاقش خوب شد چسبید به زندگی مصرفش تریاک و شیره بوده و ما مدت ها بخاطر تنبلی تخمدان من دنبال درمان بودیم آخر بعد از سالها باردار شدم خدا بهمون پسر داد . ولی آخرای بارداری من حس کردم رنگ و روش داره بد میشه 
بداخلاق و بیخیال میشه تا زیر زبونش رو کشیدم گفت کسی اومده جلوش تو کارگاه مصرف کرده اینم با اینکه سریع اونجا رو ترک کرده ولی وسوسه شده و مجدد معتاد شده میگه کارگر برادرشوهرم هر روز میومده اونجا مواد میزده و بوش اینو وسوسه کرده چون اونجا مشترکه نمیتونه بگه فلانی رو بیار یا نیار یجورایی اونجا کاروانسرا شده که هرکسی از اول اومده و دیگه جمع شدنی نیست مگر اینکه فقط و فقط فروش بره مغازه بزنن اونجا یه جای پرت و بزرگ هست که توش قتل هم کنی کسی نمیفهمه ولی مغازه خیلی فرق داره مشتری میاد میره لب خیابونه نمیشه خیلی کارارو کرد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

اگه مجدد به اون محیط برگرده لغزش می‌کنه کلا اون کارو رها کنه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

خلاصه دوباره با بدبختی ترک کرد منم بخاطر بچم مدارا کردم این دفه بعد از ترک اخلاقش افتضاح شده تا میگی تو بد جوابمو میده ولی بخاطر بچم چیزی نمیگفتم ولی خورد میشم
چند روز پیش خونریزی شدی با دفع لخته ای بزرگ و درد های شکمی وحشتناک داشتم‌جوری که نمیتونستم از جام پاشم اصرار کردم منو ببره کارگاه چون بغل گرفتن بچم غیرممکن بود برام بیمارستان و دکتر هم قبلش رفتم یکی میگفت حامله بودی سقط کردی یکی میگفت از بارداری قبلیت جفت مونده داخل و... خلاصه با اصرار خودم با بچم رفتیم خونه ی توی کارگاه 
شوهرم میگفت خیلی وقته نه داماداشون رو میذارن بیان نه خواهراشو نه هیچکس بجز شوهرم و داداشش و دوست داداشش اونجا نمیره من قبلا شسته بودم فرش و بالش پتو های اونجا رو یه مدت حس میکردم بوی گند گرفتن شوهرم آدم تمیزیه حس میکردم کسی میره اونجا.

پامو که داخل گذاشتم یهو داخل خونه دیدم یه کاغذ رژ لبی انگار بوس کنی دوتا بوس رو کاغذ با رژ لب بود خواهر شوهرام و جاریام معمولا ارایش نمیکنن از شوهرم پرسیدم این چیه گفت نمیدونم منم زنگ زدم به خواهرشوهرا و جاریا گفتم تازگیا اینجا بودید گفتن نه خلاصه زدم به داد و بیداد که دوربینا رو چک کن ببینم کی اومده 
شوهرم میگفت نمیشه چون دوریبنا تو طبقه پایین بود و اونجا دوست برادرشوهرم و یه کارگر نشسته بود میگفت چک نمیکنم

2801