2777
2789
عنوان

کلمه ی خوشبحالت

429 بازدید | 34 پست

از نظرم مزخرف ترین جملست ک یکی بیاد بهت بگه...!

وقتی یکی بهم میگه خوشبحالت اینقدر حس بد ازش میگیرم کلا تا میتونید از این جمله استفاده نکنید یه خوشبحالت گند میزنه ب همه چی

++++++

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید. همچنان کوتوله_جذاب‌م فقط اکانت قبلیه تعلیق شد 🫡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحال متاهلا واقعا

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک ، هنر اغواگری
2799
شما ذهنت خرابه

نه واقعا اثبات شدس سرشار از انرژی منفیه

🧡زهرا سادات خانومم🥰👋  این داستان زندگی منه👈🧚‍♂️🧡 یه نامزد داشتم که الان از هم جدا شدیم و مثل دیوونه ها میپرستیدمش💚💚☘️🦋💙☘️🦋 همزمان درگیر سرطان خون و ام اس بود ولی خداروشکر هر دوتاشو باهم شکست داد و الان حالش خوبه مطمعنم🩵🥺 ۲۷ تیر کمرشو عمل کرد و از اون روز به بعد تا  ۶ شهریور پاهاشو اصلا حس نمیکرد ولی کم کم داره بهتر میشه🌿🩵 از هم جدا شدیم ولی با اینکه دیگه هیچوقت به زندگیم برنمیگرده اولین و اخرین مردی که من دیوونش شدم و تا همیشه به عشقش وفادار میمونم🌸🌿🦋  این کاربر از ۱ شهریور استارت کارای مهاجرتشو زده .. نمیدونم چندسال طول میکشه ولی خوشحالم که شروعش کردم😍😉💖  دیگه زندگیش بی هدف نیست...🌿کنار درس خوندن داره تدریس میکنه👩🏻‍🏫💙 و کار آموز روانشناسیه👩‍🎓 😍🌸 هر روز ورزش میکنه و خیلی خوشحاله🥋🥊🎾 اگه دوست داشتی اینجا باهام حرف بزن👇👈  https://daigo.ir/secret/5419947861                      

یکباریکی ازکاربرهاداخل یک تاپیک گفته بودخوشبحالت من بهش گفتم اصلااین کلمه به کارنبرحس بدانتقال میده،ناراحت شده بود😑

•من هیچوقت گوشی طرف مقابلم روچک نمیکنم،چون معتقدم کسی که بخوادخیانت کنه میتونه به صدروش‌ انجامش بده،من توقع ندارم دائم بهم زنگ بزنه وپیام بده چون معتقدم توجه بایدازته دل وبا اشتیاق باشه،من نمیخوام درهمه حال منو درالویت قراربده چون معتقدم رابطه ی عاشقانه فقط یکی از جنبه های زندگی هر فردی هست،من کسی رو مجبورنمیکنم بهم وفادار باشه، توجه کنه یادوستم داشته باشه چون معتقدم هیچکس باکنترل واجبار ساخته نمیشه،امااگر متوجه بشم کسی نمیخواددرست وسالم درکنارم باشه نبودن‌رو انتخاب میکنم:)!🕊•
شما ذهنت خرابه

باشه ذهن ما خراب...ولی خداییش چه معنی داره به یکی بگی خوشبحالت تو ازدواج کردی_یا خوشبحالت حامله شدی _خوشبحالت شوهرت بهت میرسه یا خوشبحالت لاغری ...خوبحالت پول داری ...خوشبحالت همه چی داری  اینا همش حسرته حسررررت این جمله بیشتر اه و حسرت شما رو نشون میده اینو بفهمین 

بهتره که بگن خوشحالم برات

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻