2777
2789

واقعی هست که میگن نشاسته لکه بینی رو قطع می‌کنه و رحم رو قوی می‌کنه ؟ چقدر بخوریم و تا کی ؟

من سابقه سقط دارم چند تا برای همین خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که آی وی اف کرده بودم خوردم صبح ها یک قاشق تو آب سرد حل میکردم البته میتونی مثل فرنی هم بخوری

تا چندروز خوردید منم آی وی اف کردم مثبت شدم ولی می‌دونی سابقه سقط زیاد دارم خیلی نگران هستم 

شما بسلامتی بچه تون دنیا اومد ؟ کدوم مرکز انجام دادید ؟من امید رفتم 

2799
من شنیدم لکه بینی رو قطع میکنه.البته نمیدونم درسته یانه.خب عزیزم علت سقط هاتو بررسی نکردی؟اول باید ب ...

والا به هر دکتری رفتم فوق تخصص گفتند که چاقی، سقط عادیه، پیش میاد نمی‌دونم از این داستانا 

من شنیدم لکه بینی رو قطع میکنه.البته نمیدونم درسته یانه.خب عزیزم علت سقط هاتو بررسی نکردی؟اول باید ب ...

و اینکه جنین و جفت رو آزمایش دادم چیزی در نیومد ازش

والا به هر دکتری رفتم فوق تخصص گفتند که چاقی، سقط عادیه، پیش میاد نمی‌دونم از این داستانا

وا این چه حرفیه چنتا سقط اصلا عادی نیست.من خودم دو تا سقط داشتم ایست قلبی کردن. رفتم دکتر کلی آزمایش های انعقادخون ژنتیک خودایمنی چکاپ کامل ازمایش خون عکس رنگی رحم از خودم و همچنین آزمایش اسپرم از همسرم.تا علتش پیدا شه.جتما برو پیش متخصص سقط مکرر 

وا این چه حرفیه چنتا سقط اصلا عادی نیست.من خودم دو تا سقط داشتم ایست قلبی کردن. رفتم دکتر کلی آزمایش ...

برای شما علتش مشخص شد ؟

منم یکیشو گفت توی هشت هفته جنین چروک شده داره میفته علت نگفت 

برای شما علتش مشخص شد ؟منم یکیشو گفت توی هشت هفته جنین چروک شده داره میفته علت نگفت

من هم مشکل انعقاد خونم مشخص شد هم رحمم سپتوم داشت که جراحی شدم برداشتم.الان دیدم گفتی بارداری.الان دیگه پی چیزیو نگیر مراقب خودت باش

من هم مشکل انعقاد خونم مشخص شد هم رحمم سپتوم داشت که جراحی شدم برداشتم.الان دیدم گفتی بارداری.الان د ...

توکل به خدا من ده بار رفتم تهران سونو واژینال نه توده داشتم نه سپتوم نه پولیپ نه هیچی بعدش عکس رنگی رفتم لوله ها سالم بود بعد قرص تیرویید مصرف کردم دکتر غدد رفتم بعد پاپ اسمیر انجام دادم التهاب داشتم و چیزی دیده نشد کلی آزمایش خون دادم و اینا اما آزمایش ایمنی انعقادی ننوشتند برام نمی‌دونم عنوانش چی هست ولی الان هپارین میزنم و آمپول و شیاف پروژسترون برام خیلی دعا کنید تازه باید دهانه رحم سرکلاژ کنم خیلی مشکلات هست خدا کمک کنه