2777
2789

شده تو انجام کاری یه اشتباه رو هربار تکرار کنین ؟

نشان دهنده adhd هست ؟

سوالم دو تا شد خخ

یه سوال تو عنوان یه سوال تو متن

با احترام درخواست دوستی نمی‌پذیرم   
خب حرفه ای ترین ها هم گاهی اشتباه میکنن، اما خب به نسبت کمتر، وقتی کار رو معمولا تازه شروع کردم اشتب ...

جمله آخرتون که گفتین زیاد پیش میاد یعنی اشتباه تکراری زیاده  

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

جمله آخرتون که گفتین زیاد پیش میاد یعنی اشتباه تکراری زیاده

آره تکراری، اشتباه میکنم، البته منم یکم اختلال توجه دارم، شاید بخاطر اون باشه، ولی خب مثلا خیلی از خانما رو میبینم، مثلا طرف بیست سال، سی ساله داره هر روز آشپزی میکنه، ولی همیشه که غذاشون بهترین نیست، مثلا در هفته دوبار غذاش اونجور بی نقص در نمیاد، با اینکه سی ساله داره آشپزی میکنه، فکر کنم ربطی نداره

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2803
آره تکراری، اشتباه میکنم، البته منم یکم اختلال توجه دارم، شاید بخاطر اون باشه، ولی خب مثلا خیلی از خ ...

آره منم همین جورم الان داشتم قند خرد میکردم بعضیاش کج و کوله میشه نمیدونم ایراد کجاست 

انگار میترسم دستم ببره واسه همون حوب نمیگیرم یا چی ایراد کار رو نمیتونم پیدا کنم 

قند شکسته گرفتیم ولی بازم تو خونه میگن درشته

آره منم همین جورم الان داشتم قند خرد میکردم بعضیاش کج و کوله میشه نمیدونم ایراد کجاست انگار میترسم د ...

خب شاید کمال گرا هستی، دلت میخواد همه چی بی نقص باشه، مامان من اختلال کمال گرایی داره خیلی اذیت میشه خیلی هم شدیده اختلالش

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
خب شاید کمال گرا هستی، دلت میخواد همه چی بی نقص باشه، مامان من اختلال کمال گرایی داره خیلی اذیت میشه ...

آره اینم هست ممنون دوستم 

بعضى كار رو فقط انجام ميدن كه تموم بشه بعضى به نحو احسنت انجام ميدن اينجاست كه فرق بين ادما مشخص ميشه كه كى متعهد و مسئوليت پذيره

انسانيت شخصيت اصالت سعه ى صدر (بهترين رفيقم اول خدا بعد آقام امام حسين) اول بترس از خدا دوم بترس از كسى كه از خدا نميترسد                                  
2804

و تكرار اشتباه هم تا دلتون بخواد به ادم هاى اشتباهى اعتماد كردم و همينجور تكرار كردم از سر ترهم و دلسوزى و اينم تكرار اشتباهه و دلم ناراحت نيست

انسانيت شخصيت اصالت سعه ى صدر (بهترين رفيقم اول خدا بعد آقام امام حسين) اول بترس از خدا دوم بترس از كسى كه از خدا نميترسد