2777
2789

کنه اخه تو پزشکی و دندون احتمال انتقال ایدز زیاده

از یه طرف به رشته های فنی علاقه نداره دنبال اینه خیلی پولدار شه

چه رشته ای باید بخونه

داروسازی 

یه غرورِ یخی یه ستاره ی سرد، یه شب از همه چی به خدا گِله کرد/ یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد، دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد/نگران منی به تو قرصه دلم، تو کنار منی نمی ترسه دلم/ بغلم کن ازم همه چیمو بگیر، بذار گریه کنم پیش تو دل سیر/ مگه میشه باشی و تنها بمونم، محاله بذاری محاله بتونم/ دلم دیگه دلتنگیاش بی شماره، هنوزم به جز تو کسی رو نداره/ عوض می کنی زندگیمو تو یادم دادی عاشقیمو / تو رو تا ته خاطراتم کشیدم، به زیبایی تو کسی رو ندیدم / نگو دیگه آب از سر من گذشته، مگه جز تو کی سر نوشتو نوشته؟ تحمل نداره نباشی، دلی که تو تنها خداشی...     https://harfeto.timefriend.net/17202543788292

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
فعلا رتبه ها نیومدهولی احتمال رتبه زیر ۳۰۰ دادن

والا اگه اینقدر میترسه نیمده مریض شه اصلاً آدم رشته سخت نیس تو اینترنی هر روز از صبح تا شب تو بیمارستان هر روز مریضی بعد یه مدت درست میشی اگه اینطوریه که جراحا همشون ایدز میگرفتن یکم نه خیلی‌ وسواسیه