2777
2789
عنوان

پشیمونم خواستگارمو رد کردم

269 بازدید | 11 پست

سنم کمتر بود فک میکردم تو این جامعه واس من ری...ن😂 کلی پسر هست باهاش اشنا شم کلی کیس هست 

طرف ارشد داشت پولدار بودن میلیاردر بودن باباش پزشک بود مامانش معلم بود خانوادشون کم جمعیت بودن

میگفت بچمونو کانادا دنیا بیاریم خونه داشت ماشین داشت

درامدش خیلی زیاد بود

فقط میگفت من زیاد دوس ندارم شغلت خللی تو زندگی ایجاد کنه

منم گفتم نه من میخوام برم سرکار فحش ناموس بخورم😂 پرستارم

حالا خوش بگذره بهم با این ملت که یجوری روان ادمو فرسایشی میکنن از زندگی پشیمون میشه

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
منم همچین کاری کردم قبلا آخر سر هم با یکی ازدواج کردم که ریدم قشنگ

خواهر فک کنم سرنوشت منم همینه😂

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خیلی تو فاز بودی قول میدم اگه با این اوکی میشدی میگفتی پشیمونم چرا اینو قبول کردم، وقتی این اومد پس ...

الان همه پسرا رابطه ج.سی میخوان من اوکی نیستم ک بخوام دوست شم و ازدواج کنم. فک نمیکردم جامعه انقد خراب باشه دیگ

وای جر😐من ب جای تو دارم میسوزم

بسوزد زندان سوخت جگرم😂