2777
2789

یه تاپیک الان دیدم راجب این بود که دختره نامزدش پولداره و فقط بخاطر پول باهاشه ملت هم تو کامنتا خیلی ریلکس و آروم میگفتن جدا شو بدبختش نکن و...بعد اگه طرف پسر بود از همین الان می تونم تصور کنم چجوری همه فوش و فوشکشی میکردن😂😂

دلم به حال پسره سوخت البته یکم تاپیکه مورد داشت یکم بنظر سرکاری میومد

هیچکس لیاقت اشکای تورو نداره،کسی هم که داره طاقت دیدنشونو نداره🤍

چون میدونی بیشتر حس میکنم خود استارتر تاپیک خودش وقتی حضور داره نمیتونن زیاد چیزی بگن  چون من توتاپیک هایی که استارتر اقا بود دیدم که کاملا عادی نظر میدن

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درکسانی است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب در هر دو صورت گفتن جدا شو دیگه کجاش مشکل داشت

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
2803

این هم یک جور فحش بوده منتها با ملایمت ...تبعیضی ندیدم

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
چون میدونی بیشتر حس میکنم خود استارتر تاپیک خودش وقتی حضور داره نمیتونن زیاد چیزی بگن چون من توتاپی ...

چمیدونم والا...اینم حرفیه

این هم یک جور فحش بوده منتها با ملایمت ...تبعیضی ندیدم

خب دقیقا تبعیضش اینجاست که با همجنس خودت ملایم ولی با جنس مخالف خشن😅

2804
خب دقیقا تبعیضش اینجاست که با همجنس خودت ملایم ولی با جنس مخالف خشن😅

مهم مفهوم که برسونن لحن گفتن مهم نیست بع نظرم البته

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
هیچی ولش کن منظورمو نگرفتی😀

میخوام بدونم اینجی تبعیضش کوجیس؟

(با لحن جواد رضویان😁)

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
مهم مفهوم که برسونن لحن گفتن مهم نیست بع نظرم البته

خواهر تو الان میای یه تاپیک بزنی خب 

بعد یکی میاد با فوش بهت می‌فهمونه 

یکی با ملایمت

تو با کدوم بیشتر متقاعد میشی؟خو قطعا با دومیه دیگه تازه مورد اولی باعث ممکنه بشه لج بکنی😂😂😂