2777
2789
عنوان

مردی که تو رابطه مشکل داره

289 بازدید | 13 پست

خواهش میکنم ریپورت نزنن جایی نیست من سوالم رو بپرسم 

مردی که موقع رابطه اصلا تحریک نمیشه (منظور آلتش) مشکل داره؟ ارضا هم نمیشه ولی مثلا ظاهراً حس داره بهت اما موقع رابطه اینجوریه .امکانش هست که بخاطر این باشه طرف مقابلش براش جذاب نیست؟؟؟؟ خیلیییی از این مسأله در عذابم که نکنه مشکل منم نکنه منو دوست نداره نکنه من بلد نیستم 

ن بابا

از بیخ و بن مشکل داره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عذر میخوام ب ل ن نمیشه چیزشو منطورته.؟؟؟؟اگ اره ک حتما مشکل داره باید برید دکتر

" از آن ها که تسلایشان می دادم ‌‌‌‌‌                                          غمگین تر بودم ..."
2796

از هورمون برای بدنسازی استفاده نکرده ؟

من به دنبه هایم وعده اب شدن دادم یک بار برای همیشه تصمیمت رو بگیرو انجامش بده نمیشه که هرچی دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو‌روی ترازو ببینی نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو اینه از اندامت لذت ببری. نمیشهاندازه دونفر بخوری ولی به سایز یه نفر لباس بپوشی همین الان شروع کن با یه اراده قوی اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو اینه از خواب بیدار میشی وزن شروع ۷۶ وزن فعلی۶۰ وزن هدف ۶۰

آره مشکل داره 

برید سک تراپیست و بعدش ارولوژی

خدایااا حافظ فرزندانم باش 🙏🏻💜 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫

مشکل از شما نیست

وقتی اصلا بلند نمیشه مشکل احتمال زیاد از خودش باشه

حالا اگه شما رو دوست نداشت یا جذاب نبودید باید لذتش براش کمتر میشد نه اینکه اصلا تحریک نشه

البته شرایط روحی و روانی اقا هم مهمه در این مورد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس