2777
2789

جااینکه بگه اره مامانم اینهمه حرف به تو زده تو حق داری باش رفت و آمد نکنی میگ حالا ک تو رفت و آمد نمیکنی منم باخانواده تو رفت و آمد نمیکنم کسیم حق نداره پاشو بزاره توخونه من بهش میگم چه ربطی داره مادر تو به من بی احترامی کرده چه ربطی به مادر من داره؟میگ رفت و آمد باید دوطرفه باشه خیلی بیشوره نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره. 

✌🏻 از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین ✋🏻🥲       حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین... چون ما به هررررکی پرو بال دادیم،پرواز کرد🕊️ از اون بالا رید💩 روی سرمون!!                          ❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2799

عزیزم درکت میکنم ولی مردا تحت هر شرایطی خانواده شونو بە خاطر همسر زیر پا نمیزارن حد اقل 90درصدشون توم سعی کن کمترش کنی ارتباطتو با مادر شوهر ولی قطع نه چون شوهرت بیشتر لج میکنه

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]