2777
2789
عنوان

خانم های شاغل میشه بیاید

110 بازدید | 11 پست

حقوقاتون رو به موقع میدن یا با چند روز تاخیر میدن

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

اول ماه قبل ده صبح

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
بین دو تا سه ماه تاخیر داریمچند سال قبل یکبار این تاخیر به نزدیک به 6 ماه هم رسیداین روند در شرکت ها ...

راست میگید

چطور موندید با این شرایط

منم به تازگی شرکت پیمانکاری استخدام شدم همش میگن پول نییت تازه باهام بدرفتاری هم میکنن نمیدونم چیکار کنم 

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....
راست میگیدچطور موندید با این شرایطمنم به تازگی شرکت پیمانکاری استخدام شدم همش میگن پول نییت تازه باه ...

من خیلی وقت هست که اینجا مشغول هستم

متاسفانه این روند در خیلی از شرکت های خصوصی عمرانی وجود داره و ما هم خودمون رو با این روند سازگار کردیم و تمام برنامه ریزی هامون بر این مبناست  

البته اینکه هم پول ندن و هم بدرفتاری کنن اصلا قابل قبول نیست

من خیلی وقت هست که اینجا مشغول هستممتاسفانه این روند در خیلی از شرکت های خصوصی عمرانی وجود داره و ما ...

درسته موفق باشی عزبزم

من استعفا دادم فکر کنم کار درست کردم چون اسایش و ارامش در کنار هم برام مهمه 

منم دیدم حقوق ها به این شکل هست و در کنارش رفتارهاشون با من ناپسند بود ترجیح دادم نرم دیگه گرچه مدیرم قبول نکرد باهام رفتارشون بد بود گفت سوتفاهم شده باهاشون صحبت کردم و گفت محیط رو دوست نداشتی اصرار نمیکنم 

امنیت و آسایش روانی خیلی مهمه

دقیقا

بنطرتون کار درستی کردم؟

بنطرتون چرا مدیرم تایید نکرد گفت سوتفاهم!  درصورتی که میخواد حق و حقوقمو بده چون کار تحویلشون دادم

دقیقابنطرتون کار درستی کردم؟بنطرتون چرا مدیرم تایید نکرد گفت سوتفاهم! درصورتی که میخواد حق و حقوقمو ...

شاید حق با ایشون بوده باشه و شما برداشتتون اشتباه و توقعتون زیاد بوده باشه

شاید معیارهای ایشون برای داشتن رفتار حرفه ای با شما متفاوت باشه

شاید ماجرا به گوش ایشون طور دیگه ای رسیده باشه

شاید رفتار رایج در اون مجموعه مورد قبول ایشون بوده ( که لزوما به معنی درست بودن اون رفتار هم نیست)

شاید حق رو هم به شما دادن و با گفتن سوتفاهم بوده خواستن که همکاران رو در مقابل هم و خودشون قرار ندن و به کار خودشون آسیب نرسه 

دلایل مختلف ممکنه داشته باشه و من دقیقا نمی دونم که بین شما و همکارانتون چه اتفاقی افتاده که منجر به استعفای شما شده