2777
2789
عنوان

چقدر طول میکششه خونه جمع کنید

392 بازدید | 30 پست

مثلا جمع اوری روزانه کل خونه من خیلی لفت میدم بنظرتون از الان شروع کنم تا هشت طول میدم بینش یه چایی نسکافم میخورم باز شروع میکنم شما چقدر طول میکشه این که گفتم برای کار روزانه خونه تکونی و وایتکس کاری ایناتون چقدر طول میکشه حموم دستشویی جارو بزنم بیشتر طول میشکه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

مگه هرروز نظافت دارین؟ 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

چکار میکنی مگه من وسط خونه م هیچی نیست که جمع کنم یه ربع گردگیری میکنم نیم ساعت جارو تی جمع و جوره همیشه 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

اگه بخوام حموم دستشویی رم بشورم

کفم طی بکشم

آینه هام پاک کنم

۴۵ الی ۱ ساعت

خونم ۸۰متره

من کلا تند کار میکنم و خونه همیشه تمیزه.مگر بخوام برق بیفته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من هر روز ۹ تا ۱۲:۳۰ خونه رو جارو و تی میزنم و گردگیری 

شبا هم یه ساعت ظرف می‌شورم و لکه گیری 

روز در میون هم حیاط و پارکینگ می‌شورم 

اگه بخوام اساسی تمیز کنم کم کم سه روز طول می‌کشه برای همین نمی‌زارم خونه بهم بریزه 

همیشه بعد شستن لباسا سریع جمع میکنم و مرتب 

ولی ماهی یه بار همه لباسا رو میریزم بیرون.و یه روزه مرتب میکنم و..چ

اگه نی نی یار اخطار زرد و نارنجی نده یه کامنتی بزاریم 😑😑 دو روز وصلم سه روز قطع 😂😂😂 
2801