2777
2789

من یه بار که پنجم رو میخوندم دوست صمیمیم بهم خیانت کرد بدون اینکه بهم چیزی بگه رفت با کسی که ازش متنفرم چون خیلی حسوده دوست شد یه بارم تو هفتم یه حرفی رو که بهش گفته بودم به کسی نگه اومد تو جمع گفت خدا بکشتش بدجور از چشمم افتاده حاضرم بمیره خودم خاکش کنم

تعداد رای : 5
نظرسنجی
برای شما هم همیچین اتفاقی افتاده
2
40%
آخرین بار کی دیدینش
3
60%

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دلم نمیخواد ب یاد بیارم فقط در این حد بگم ک اگ نبود شاید الان بابابزرگم زنده بود

متنفر از افراد چسبونکی. ب جان جدم، نیستی در حدم😪 پیروی از مقررات مین یونگی و کیم سوکجین، مهم ترین قانون: سکوت بجای بحث با احمق ها✅️

از مهر ۱۴۰۱ تا الان زندگیمو داغون کرد.با دوست داشتنای الکیش .تطاهر میکرد دوسم داره‌

اون موقع من هشتم راهنمایی بودم باهاش اشنا شدم.الان دبیرستانم..ولی هنوز فراموشص نکرردم‌.میخام انفالوش کنم  پیج پرایوت زده فالوم نکردخ اعصابم بیشتر خرد شد.(با پیج دیگه ش ک همه فالوس دارن ،فالوم داره..پابلیکه ولی قفله پیجش‌.منظورم اینع ک همهههه فالوش دارن) و دیگ استورینمیذارع توی پیج پابلیکش،ازوقتی ک پیج پرایوت زده

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  

عشقم ازدواج کرد بهم نگفته بود با یکی آشنا شده بعد استوریش کرد دیدمهنگ کردم عشقم پسر عمش بود و می گفتم چرا جواب نمیده میگفت یکم درگیره کارع  اما اون درگیرکارای عقدبود

لطفا ازتون خواهش میکنم منو تو تاپیک های حس ششم تگ نکنید ،دعا کنید به عشقم پیمان برسم خیلی دوسشدارم

درمورد زندگی شخصیم‌ با چند نفر حرف زده بود وقتی ازش پرسیدم با کیا حرف زدی نگفت 

منم کلا شمارشو از گوشیم پاک کردم و شماره جدید مو دیگه بهش ندادم 

دوستیمون از دوران مدرسه بود ولی اون خرابش کرد و منم دیگه حاضر نیستم باهاش در ارتباط باشم

خدایا شکرت🤍
2801