2777
2789

الان هشت ساله با مادرم همسایه ی دیوار به دیوار هستیم.

یه شهرستان خیلی کوچیک که آدمای قدیمی بیشتر زندگی میکنند تا مرکز استان حدود نیم ساعت فاصله هست.

دلم میخواد بچه هام توی شهر بزرگ بشن .

تا خونه رو میزاریم واسه فروش دلم طاقت نمیاره همون یه مشتری هم که به زور پیدا کردیم رو میپرونم

از طرفی محیطی که زندگی میکنم رو دوست ندارم😭😭😭

عادت می‌کنی اگه رانندگی بلدی یک درمیون رفت و آمد کن 

تازه وارد نیستم تعلیق شدم بخاطر حرف سیاسی 🫥بیا کمی زندگی کنیم 🙂 به دنیا آمدیم برای همین کار ✨و همه کار کردیم جز زندگی...🫠                                                        من، دختر روزای تنهایی ، با قلب تازه جنگیدم ، از غصه فردا نگو با من روزای از این بدترم دیدم...🥹

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

بچه هات گناه دارن

تو شهر بزرگتر فرهنگ مردم بهتره چون کمتر هم دیگه رو میشناسن و فضول زندگی همدیگه نیستن

از طرفی امکانات هم بهتره

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !
2803

عزیزم وابستگی به پدر یا مادر جلوی انسان رو میگیرد برای پیشرفت 

حتی اگر روزی بچه هایت بوزورگ بشن اون وقت شوما نمی‌گذاری اونا تکون بوخورن اونا را زندانی می‌کنی. 

این کارت درست نیست از نظر خودم 😊

من و گل های خونه ام ، من و بوی صبحونه ام ، من و لبخندی به گرمی دستان تو ، این تمام معنای آرامش است 🥀💞
2804
عادت می‌کنی اگه رانندگی بلدی یک درمیون رفت و آمد کن

نمیدونم عادت میکنم یا نه اینجا ویلایی ولی اونجا آپارتمان باید ماشین هم بفروشیم تا بتونیم یه شصت متری بخریم اینجا خونمون صد متری 

2805
بنظرتون ارزش داره خیلی زیر بار قرض بریم

بله تا ریسک نکنید و قدم برندارید که پیشرفت نمیکنید..من ۱۵ سالگی از شهرستان اومدم استان خیلی الان رو شخصیتم اون ۱۵ سال تاثیر منفی گذاشته حس میکنم سطحم پایین تر از اونایی هست که تو استان بزرگ شدن متاسفانه ساده هستم و فرهنگ اونجارو گرفتم ..کاش خانوادم یکم فهمیده و با سواد بودن همون که بچه هاشون به دنیا اومدن مارو میاوردن جای خوب تا فرهنگ اینجارو بگیریم  ..من تو ۲۵ سالگی تازه خیلی چیزارو اینجا میبینمو یاد میگیرم و این واقعا برام سخته حتی مورد تمسخر قرار میگیرم..

2801