2777
2789
عنوان

درمان موهای آسیب دیده

20741 بازدید | 17 پست

دوستان عزیزم اگه تجربه ای در زمینه درمان موهاتون که در اثر مواد دکلره و شیمیایی آسیب دیده در زمینه بلپلکس.اولاپلکس .کراتین احیا و ویتامینه کردن مو تو سالنهای آرایشی دارید ممنون میشم نظراتتون رو بدونم .آیا واقعن مو رو ترمیم و بازسازی میکنه؟یااینکه همش تبلیغاته

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 

عزيزم من هم اولاپلكس انجام دادم هم هر ٦ ماه موهامو كراتين ميكنم اولاپلكس كه كاملا بي تاثير بود ولي كراتين به نسبت بهتره ضمنا هميشه هم ماسك موي داخل حموم و بيرون حموم و روغن آرگان ميزنم ولي خب كلا دكلره واقعا آسيب ميزنه به مو و من هم هميشه موهام دكلره داره 

عشق سوء تفاهمی ست بین دو احمق که با ببخشید گفتنی تمام میشود😔

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
من یه ماسک مو داخل حموم میزنم یکی هم قبل خشک کردن موهام اسپری میکنم بد نیست بهتره موهام  اسپر ...

خواااااهر من همه این راها رو رفتم هیچکدوم جواب نداده.فک کنم آخرش باید کوتاش کنم

عزيزم من هم اولاپلكس انجام دادم هم هر ٦ ماه موهامو كراتين ميكنم اولاپلكس كه كاملا بي تاثير بود ولي ك ...

ممنون عزیزم منم دکلره کردم خیلی هم بشون میرسم ولی عین چوب خشکه .کراتین احیا انجام دادی؟

2804
ممنون عزیزم منم دکلره کردم خیلی هم بشون میرسم ولی عین چوب خشکه .کراتین احیا انجام دادی؟

هم احيا هم صاف كننده ولي ميگم به نسبت بهتر ميكنه موها رو ولي بايد مرتب انجام بدي و انتظار موهاي نرم و خوشحالت و نداشته باشي ولي من اگه كراتين نكنم موهام مثل نمد سفت و پيچ خورده و خشك ميشه

ببين هيچ چيزي مورو احيا نميكنه فقط تمام ماسك مو و ابرسان و غيره با نرم كننده اي ك داخلشونه باعث نرم ...

شایدم همینطور باشه عزیزم.ولی این اواخر یه دستگاهی اومده میگن بافت مو رو ترمیم میکنه.دیگه خدا میدونه 

2805
هم احيا هم صاف كننده ولي ميگم به نسبت بهتر ميكنه موها رو ولي بايد مرتب انجام بدي و انتظار موهاي نرم ...

موهام کمکی حالت دآرهه اما تارهاش عین کورک شده یه جاهاییش.

موهام کمکی حالت دآرهه اما تارهاش عین کورک شده یه جاهاییش.

بله ديگه چون آسيب ديده موهاي منم ديگه پايين هاش كش ميومد مجبور شدم يه كم كوتاه كنم ولي بازم پر رو ام تا نيم سانت ريشه ش در مياد دكلره ميكنم😂😐ولي اگه ميتوني بهترين راه حداقل سالي ٢ بار كراتين كردنه چون من ديگه همه ماسك و كرم و روغن و دو فاز و سه فاز و آبرسان و ...امتحان كردم اصلا نتيجه نداشت

2801