2777
2789
عنوان

اونایی که رسم پاتختی دارن بیان

82 بازدید | 11 پست

اون کادوهایی که میدن مادر شوهر برمیداره یا میرسع به عروس من پاتختیم خونه مادر شوهرم بود نه کادوهایی که خودشو دختراش داده بودن بهم دادن نه کادوهای بقیه هیچکدوم ندادن خیلی ناراحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه کادوها مال عروس و داماده

پس اگه خودشون برداشتن یعنی به کی کادو دادن؟😂

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2799

واسه عروسه

خونه هرکسی هم که باشه نهایت به عروس میرسه

حتی اگه مادرشوهرت هزینه کرده باشه واسه مهمونی ولی بازم اونا کادوهای تو هستن

چه پررو بودن.....

به تیکه به مادر شوهرت بگو پاتخیت بود،من یادم رفت واسه ت کادو بیارم ناراحت نشیا

به شوهرت بگو کادو هارا از مادرت بگیر میخوام تا طلا گرونتر نشده بدم یه تیکه طلا

عجبا،من سرم درد گرفت

واسه پاتختی منم،مادر شوهرم کادو که نداد هیچ

تازه رفته بود سره کمدم دو دست لباس برداشته بود داخل نایلون و گذاشت وسط کادو ها گفت این کادو منه

قبلش بهم گفت پول توی دستم نیست کادو بدم گفتم طوری نیست

بعد مامانم اینا گفتن وااااا

با جیب ما،به خودمون پوز داد

اینکارش چی بود

به شوهرت بگو کادو هارا از مادرت بگیر میخوام تا طلا گرونتر نشده بدم یه تیکه طلاعجبا،من سرم درد گرفتوا ...

قبلا بهم گفته بود من برات النگو میخرم پول پاتختی هارو برمیدارم شوهرم رفت ی دستبندمو که ب عنوان پس انداز برام خریده بود فروختن با مادر شوعرم برام سه تا النگو خریدن ولی همچنان مادر شوهرم بدون اینکه النگو بخره برداشت کادوهامو