2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
موفق باشی جیگر منم تجربیم میگم اگر مشکلی نداری میای دبیرای انتخابیمونو و کتاب تستامونو بگیم ؟

مرسی همچنین🤍

من پارسال تقریبا تا نیمسال اول دوازدهمو پیشخوانی کردم الانم تدریسو با مدرسه میرم جلو(دبیرای مدرسمون دبیرای خوب شهرن و پیششون کلاس تست اینا میگیرن) برای اسفند کلاسای نکته و تست ثبت نام میکنم زیست حنیف(البته الان مباحثی که مشکل دارمو فرهنمدنیا میبینم) ریاضی معین کرمی فیزیک قضاتی یا یحیوی شیمی هم بابایی شاید برای زمینم همایش جمبعندی چلاجورو شرکت کنم

برا منبعم زیست تک پایه خیلی سبز دارم و آیکیو و نشرالگو زیادهم 

آیکیو جامع منبع دوممه و فصل آزمون

شیمی مبتکران و خیلی سبز تک پایه با موج آزمون جمعبندی

ریاضی خیلی سبز و آیکیو جامع و نشرالگو تک پایه و مهروماه تک پایه و موج آزمون جمعبندی

فیزیک خیلی سبز و نشرالگو تک پایه و موج آزمون و سه سطحی جمبعندی

زمینم خیلی سبز

نمانده در دلم دگر توان دوری..
مرسی همچنین🤍من پارسال تقریبا تا نیمسال اول دوازدهمو پیشخوانی کردم الانم تدریسو با مدرسه میرم جلو(دب ...

خیلی هم عالی ایول واقعاً ❤️👌 برات آرزوی بهترین هارو دارم ممنون که برام وقت گذاشتی و تایپ کردی 

من هم دبیر های انتخابیم رو میگم الان 

زیست فرهمند 

شیمی فراهانی 

فیزیک یا شجاعی یا قضاتی 

ریاضی کرمی 

زمین چلاجور اگر بشه

کتاب تست دوازدهم هنوز تهیه نکردم ولی برا دهم یازدهمم:

زمین خیلی سبز 

شیمی مبتکران 

فیزیک نشر الگو + نقره گاج 

زیست خیلی سبز

ریاضی‌ مهر و ماه 

البته منابعمو برا دوازدهم متفاوت میکنم .