2777
2789
عنوان

تمیز کردن بینی عمل شده

590 بازدید | 31 پست

دوستان من ۷ بار بینی مو با شی خارجی مثل خلال دندون که یکم تیز بود تمیز کردم از روی اجبار چون هیچ راهی نداشتم مشکلی هم نداشتم نه ظاهر نه تفس ولی الان افراط افتاده به جونم نکنه فرمش و خراب کردم چون ۵ ماهه عمل شدم یا نکنه بعدا برام مشکل ساز شه ممنون میشم راهنماییم کنید

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
من با گوش پاک کن همیشه تمیز میکردم

مشکلی پیش نیومد براتون منم اصلا فشاری نیاوردم تو یه فضای خالی میرفت و میومد و سه یا چهار بار میگرفت به چیزی انگار ترسیدم خیلی

مشکلی پیش نیومد براتون منم اصلا فشاری نیاوردم تو یه فضای خالی میرفت و میومد و سه یا چهار بار میگرفت ...

نه من یک ساله عمل کردم مشکلی ندارم تازه دکترم گفته بود تا دو ماه  فین نکن اما من میکردم چیزی هم نشد 

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️
2804
نه حساس نبودم یهو یه پست تو اینستاگرام دیدم یهو ترسیدم که فرم خراب نشه و ...

باگوش پاک کن،پاک کن،مورد نداره

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
نه حساس نبودم یهو یه پست تو اینستاگرام دیدم یهو ترسیدم که فرم خراب نشه و ...

منم کلا یک ماه چسب زدم ماه اولم نکه از قصد همش فین میکردم ترسوندنم بعد الانم هرکی بینیم میبینه میگه وای چ طبیعیه قشنگه با این ک همه بلایی سرش، اوردم

2801