2777
2789
عنوان

سایتوتک ختم بارداری

170 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من 14هفته باردارم 

تازه متوجه شدم 

دلیل دیر متوجه شدنم این بود ک بخاطر اختلال هورمونی ک داشتم عقب جلو انداختن پریود یا دو سه ماه نشدن رو قبلا هم تجربه کرده بودم.

بعد از عاشورا بخاطر داشتن تهوع و درد شکمی سونو شکم و لگن دادم و متوجه شدم 

حالا مشکل اینجاست که از یک سال قبل تا الان اسپیرنولاکتون مصرف میکردم و این قرص مصرفش قبل از بارداری ممنوعه چه برسه تو بارداری 

تا الان چندین دکتر زنان رفتم و چندین ویزیت تلفنی شدم همشون میگن ممنوع بوده و ناهنجاری میده ولی ما سقط انجام نمیدیم ممنوعه 

پسر اولمم بهش مشکوکم از بابت اتیسم

دنیام جهنم شده 

نمیدونم کجا و پیش کی برم 

کسی ازین قرص در این سن بارداری استفاده کرده ؟

لطفا نگید چرا جلوگیری نداشتی چون داشتم و خودمم موندم ک چجوری این اتفاق افتاده 

اگه جلوگیری نداشتم با هر عقب افتادن پریود مشکوک میشدم و اتفاقا زودتر میفهمیدم....

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

الان وقت غربالگری اول هست 

اونو انجام بده اگه مشکلی باشه حتما تشخیص میدن و سقط قانونی تو بینارستان انجام میدی

شاید هم خدا بخواد و نی نی  کاملا سالم باشه که بازم موقع غربالگری دوم  و انومالی قابل تشخیصه 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802

سلام امیدوارم پسر اولتون اتیسم نداشته باشه.

و این مورد رو هم بتونید سقط کنید !

یه موقعی بچه میخواستم خدا نداد.خدا بهتر داند. خدا هر جور خودت صلاح میدونی،امشب شب اربعین،همیشه تو زندگیم همه چیو به زور خواستم،از الان به بعد توکل به تو از ته دلم هر جور صلاح میدونی حتی اگه ناراحت بشم. پروردگارم تنها امیدم در تنهایی هایم نگذار حس تنهایی کنم. تو کنارم باش ♥️....اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک 🌹یا فاطمه زهرا🌹

این قرص واسه شمادیگه دیره .باید یکیا پیداکنی برات سقط کنه  هم بخاطر قرصا ک خوردی مهم ترازاون بچه ای ک ممکنه اوتیسم باشه  واحتمال اینکه دومیم اوتیسم باشه نزدیک ب نود ونه درصده .خواهرم بچه  اولیش اوتیمسه دومیا زودسقط کردبااین قرصا اما شما دیرفهمیدی .باید پرس وجو کنی تا بالاخره یکیا پیداکنی زیرزمینی برات انجام بده

این قرص واسه شمادیگه دیره .باید یکیا پیداکنی برات سقط کنه هم بخاطر قرصا ک خوردی مهم ترازاون بچه ای ...

کیو پیدا کنم به هرکس میگم میگه تو حیطه کاری من نیست نمیدونم اینهمه سقط کجا داره انجام میشه

کیو پیدا کنم به هرکس میگم میگه تو حیطه کاری من نیست نمیدونم اینهمه سقط کجا داره انجام میشه

اصفهان نیسی؟اینجا ی همسایه هامون میگفت پیش ی ماما سقط کرده باقرص .کلا تواین کاراس .

ی دوستای من اینقدر ازاین واون پرسیده بود وسپرده بود ب دیکران تایکی پیداشد بش قرص داد الان یادم نیس اسم دکتره را متخصص زنان بود.

سلام من از این پیج  اینستاگرام خریدم cytotec_1403

،از زمان مصرف تا زمان سقط هم باهام در ارتباط بودن، یک روزه به دستم رسید و داروشونو قبل مصرف به پزشکم نشون دادم ، ایشون هم تایید کردن که اصله  ، خداروشکر مشکلم حل شد ، آیدی پیج اینستاگرامشونو میزارم شاید به درد کسی خورد cytotec_1403