2777
2789
عنوان

شبیه ماکارونی شدم😐

120 بازدید | 11 پست

یه پیرهن بلند انلاین سفارش دادم شبیه کفتانه .میدونستم برام بزرگه،حالا که رسیده اومدم کمی تنگش کردم و زدمش توی آب هم،آبرفت داشته،بعد از بلندیشم که کوتاه میکنم بازم اونجوری که دلم میخواست نمیشه🥺اصلا یه جوریه خیلی قلمی میشم شبیه زر ماکارون🥺💔😂چیکار کنممم خیلی صافهه انگار وقتی میپوشمش.من دیدم به ادمای لاغر میاد خیلی کفتان ولی میپوشمش یه جوریه نمیدونم چجوری اصلاحش کنم که خوب در بیادد چیکار کنممم

اینقدر تنگ و کوتاهش کن که تهش ازش یک خاطره باقی بمونه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نگووو.حالوم خرابههه😪

درکت میکنم 🥺

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2802
همیشه میخرم.همیشه هم باید اصلاحشون کنم.ولی نمیدونم اینو چجوری کنم که اونجوری که دلم میخواد بشه😂

لباس وکفش سخته من که باید ده تا مغازه برم تا انتخاب کنم اگه از مغازه بود میرفتی عوض میکردی

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم