2777
2789
عنوان

کسی هست اینجا شوهرش معتاد باشه

187 بازدید | 23 پست

حس میکنم شوهرم معتاده قبلا مشروب می‌خورد الان نه فکر میکنم داره مواد دیگه ای مصرف میکنه خیلی ازش متنفر شدم چندشم میشه میبینمش اصلا دلم نمیخاد. بهم دست بزنه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خیلی متاسفم که تو این شرایط سخت قرار گرفتی. درک می‌کنم که این وضعیت چقدر می‌تونه ناراحت‌کننده باشه.

اول از همه، باید با شوهرت صحبت کنی و نگرانی‌هات رو بهش بگی. شاید اون متوجه نباشه که این موضوع چقدر برات مهمه. سعی کن با آرامش و بدون عصبانیت باهاش حرف بزنی و بهش بگی که چقدر این وضعیت برات سخته.

اگه حس می‌کنی که نمی‌تونی به تنهایی این مشکل رو حل کنی، مشاوره با یه مشاور خانواده یا روانشناس می‌تونه خیلی کمک‌کننده باشه. اون‌ها می‌تونن بهتون کمک کنن تا بهتر با همدیگه ارتباط برقرار کنین و مشکلاتتون رو حل کنین.

اگه مطمئنی که شوهرت مواد مصرف می‌کنه، بهتره که به فکر کمک حرفه‌ای باشی. مراکز ترک اعتیاد و مشاوران متخصص می‌تونن بهتون کمک کنن تا این مشکل رو حل کنین.

یادت باشه که تو لایق یه رابطه سالم و پر از احترام هستی.

2803
دوست پسرم میگه کسی که مشروب میخوره زیاد نمیتونه مواد بکشه اونی که میزاره کنار یا نمبخوره یعنی مواد م ...

میخواست مشروب بزاره کنار یک مدت نخورد حالا رفته کنگره ۶۰ که مشروب ترک کنه شربت تریاک دادن بهش من از دیشب که فهمیدم دارم دیوونه میشم 

کسی که موادمخدر مصرف کنه دیگه علاقه ای به مشروبات زهرماری نداره یعنی نمیتونن همزمان هردو رو مصرف ک ...

میدونه میخواست مشروب ترک کنه حالا رفته کنگره ۶۰ بهش شربت تریاک دادن ترک کنه میترسم واقعا که معتاد بشه

کسی که موادمخدر مصرف کنه دیگه علاقه ای به مشروبات زهرماری نداره یعنی نمیتونن همزمان هردو رو مصرف ک ...

دوست پسر من خیلی مشروب میخوره ولی علایم مواد هم داره مخصوصا پارانویید تغییر خلق خوی زیاد فکر نکنم اینجور باشه شایدم بشه هردو باهم 

2804
میدونه میخواست مشروب ترک کنه حالا رفته کنگره ۶۰ بهش شربت تریاک دادن ترک کنه میترسم واقعا که معتاد بش ...

غیرممکنه  برای ترک مشروب به کسی شربت تریاک بدن  شاید به مواد دیگه ای  اعتیاد داشته

پای رفاقت موندیم فکر کردن پای رفتن نداریم💔 
خیلی متاسفم که تو این شرایط سخت قرار گرفتی. درک می‌کنم که این وضعیت چقدر می‌تونه ناراحت‌کننده باشه.ا ...

مشروع می‌خورد سالها بعد الان یک مدت کمش کرده رفته کنگره ۶۰ بهش شربت اپیوم دادن کم کم از ذهنش الکل خارج بشه خیلی میترسم بدتر معتاد بشه 

مشروع می‌خورد سالها بعد الان یک مدت کمش کرده رفته کنگره ۶۰ بهش شربت اپیوم دادن کم کم از ذهنش الکل خا ...

اینکه شوهرت به کنگره ۶۰ رفته و داره تلاش می‌کنه که الکل رو ترک کنه، یه قدم مثبت هست. شربت اپیوم معمولاً به عنوان جایگزین برای کمک به ترک اعتیاد استفاده می‌شه، ولی نگرانی‌ت رو درک می‌کنم.
بهتره که با یه مشاور یا متخصص ترک اعتیاد صحبت کنی تا راهنمایی‌های لازم رو بگیری و مطمئن بشی که شوهرت داره مسیر درستی رو طی می‌کنه. همچنین، می‌تونی از کنگره ۶۰ اطلاعات بیشتری بگیری و ببینی که چطور می‌تونن بهتون کمک کنن.
یادت باشه که تو هم نیاز به حمایت داری. سعی کن با دوستان و خانواده‌ات در مورد نگرانی‌هات صحبت کنی و ازشون کمک بگیری.

2801