2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
همسرم میگیره بزا ازش بپرسم بگم الان با تلفن حرف میزنه

عزیزم من وامو پرداخت کردم حالا ک میخام دوتومنی بگیرم میگه امکان فعالسازی نیست باید بهبود رفتار مالی داشت باشی.میتونی از شوهرت بپرسی منظورش چیه؟

عزیزم من وامو پرداخت کردم حالا ک میخام دوتومنی بگیرم میگه امکان فعالسازی نیست باید بهبود رفتار مالی ...

به امتیازت ربط داره و میزان کارکردت با حسابت

ممکنه مجبور بشی یه وام دو تومنیو چندبارم بگیری.من الان خودم رو 25 تومنیم

به امتیازت ربط داره و میزان کارکردت با حسابتممکنه مجبور بشی یه وام دو تومنیو چندبارم بگیری.من الان خ ...

من یه تومنی گرفتم بازپرداختش واسه ده روز دیگه بود ولی من دیروز پرداختش کردم.حالا میخوام دوتومنی بگیرم میگه بهبود رفتار مالی

عزیزم یه سوال از وام ویپاد میتونی نقد برداشت کنی؟

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐

یا انتقال بدی روی کارت خودت

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐
2801