2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

بله به شدددت

❤️چجوری میشه یکی رو که بیشتر سالای عمرتو باهاش زندگی کردی اینقدررر نامرد ازآب در بیاد❤️چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

آره زیاد دیدم،یه نمونه ش یکی از فامیل اون قدیمها با اینکه میدونست برادرش زن صیغه کرده ،برد و دامادش کرد ،دختر مردم ۴ سال عقد بود و بعدم طلاق گرفت ،حالا با خبر شدیم خوشگلترین دخترش ،شوهره سرش هوو آورده

الهی امضای خدا پای همه آرزوهات💖💖💖

نه اصلا 

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 

بله کاملا. در قرآن هم هست هر کار خوب یا بدی به آدم بر میگرده منتها ما آدمها گاهی نمیخوایم واقعیت رو قبول کنیم که کار اشتباه کردیم یا توجیه میکنیم.حتی این برگشت ممکنه سالها طول بکشه اما عین تیر غیب یه روزی بر میگرده