2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

مونده در چ حد    کمتر باشه عصبانی نگاش میکنم و تو قیافه میرم

معمولی باشه جواب دندان شکن میدم 

شدید باشه میزنم فکشو میارم پایین

•      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •        .  •  ° ★        ‌. ★🌙    •         به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم  ممکنه تو تاپیک قبلی دعوامون بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌    

نه شلوغش میکنم نه قیافه میگیرم نه هیچی ساکت میشم و دیگه تو بحثاشون شرکت نمیکنم

و ازون به بعد هم یا ارتباطمو کلا قطع میکنم یا خیلی کمش میکنم ر اینکه عذرخواهی کنن

خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان❤   خوشبختی یعنی: تجربه از دیروز، استفاده از امروز، و امید به فردا✌💚
باهات سرد رفتار کنند یا با همه حرف بزنن اما با تو نه

خوب دیگه تو جمعشون نمیرم مگه مجبورم خودمو اذیت کنم اگه فامیلم باشن هم خونشون نمیرم اگه بیان خونه ی پدرومادرم یه سلام میکنم بعد هم میرم تو اتاق

به نظر خودت چرا بقیه ازت خوششون نمیاد ؟مثلا کی ازت خوشش نمیاد؟چندساله هستی؟

۲۳ من در گذشته رفتار و کردار درستی نداشتم اما الان تغییر کردم ولی باز هم منو مثل بچگیام میبینن و بد رفتار میکنن ..

......
۲۳ من در گذشته رفتار و کردار درستی نداشتم اما الان تغییر کردم ولی باز هم منو مثل بچگیام میبینن و بد ...

خوب به نظرم کم کم رفتارشون درست میشه از مادرت هم کمک بگیر تا تو رو وارد جمع کنه ،من خودم ۳۳سالمه یه خواهر زاده دارم چند سال از من کوچیکتره من واقعا دوستش دارم ولی نمی دونم چرا گاهی اون با من بی خودی قهر می کنه یا در مورد ما بد فکر می کنه ممکنه تو هم اینجوری باشی مثلا خیلی حساس باشی یا بدبین شده باشی با مادرت حرف بزن ببین نظر اون چیه