2777
2789

مادر شوهر من باغ میوه دارن و شیره انگور و سرکه انگور و سرکه سیب و آبغوره و آبلیمو و... و... درست میکنه و همیشه داره هم میفروشه هم ب اقوام میده

دیروز دلم حلوا خواست با شیره انگور آرد و شکر و از فروشگاه خریدیم و ب شوهرم گفتم شیره انگور و زنگ بزن مادرت ببین داره برامون بفرسته مال اون تمیزه خیالم راحته و... 

حس کردم سختشه زنگ زد و جوری حرف میزد حرصم گرفت و بعد چند ساعت ی بحث الکی درست کرد و تو بحث گفت مادرم تو و خانواده ت و تامین میکنه با خوراکیهاش اون نباشه میمیرین از گشنگی و... در حالی که خانوادم هرچی مادرشوهرم بشون بده دو برابر از مغازشون براشون وسایل میفرسته

واقعا هرچی فکر میکنم نمیتونم رفتارشو هضم و درک کنم و فازشو بفهمم

گاهیم میگم شاید اشتباه از من بوده بش گفتم زنگ بزن از مادرت بخوا برامون بفرسته و زورش اومده یا... 

نظرتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

برا مادرت چیزی نگیر ازشون وقتی منت گذاشته 

اونم سختشه حتما خانواده اش خیلی روبده نیستن که خودش درخواست کنه بخاطر همین سختش بوده اگه رو میدادن بهش راحت می‌گفت و میخواست 

اینجا حق با شماست

تا وقتی یه محصولی رو اونا زیاد دارن چرا باید بری بخری!!!

دستور حلوا با شیره رو ب منم بگو لطفا😋😋😋

{در نهایت همه تنهاییم...}            لطفا افراد زیر۲۰سال نه ریپلای کنن نه تو تاپیکام شرکت کنن.

شک نکن که مادرشوهرش گفته به شوهرت 

نه برای خودت بگیر نه برای مادرت 

من قبلا خود مادرشوهرم می گفت رب می پزم .دو برابر پول هم می دادیم منت هم میذاشت الان اصلا هیچی نمی گیرم

شوهرتون حرصش گرفته خودتوناراحت نکن نمیدونم پسراشونوچجورتربیت میکنن که اینجور طرفشون هستن وانگارپدرومادرشون مظلوم عالم هستن اسی منم اوندفعه خونه مادرشوهرم بودم گرسنه ام شدنصف شب به شوهرم گفتم بروازتویخچال یه تیکه نون برام بیار نرفت بیاره مادرشوهرم هم بیداربود من تاصبح ضعف کردم متوجه شدم روش نمیشه بره اونوقت برادرای من میان مربا یاترشی یا هرچی که مامانم درست کرده میگه مامان سهمیه ماچی مامان چیزفریزری هویج فلفل دلمه نخودفرنگی بامیه چی داری بده ببریم زنمون وقت نمیکنه درست کنه تازه زنشون خانه دار واونجورمشغله ای ندارن

گاهی انسانم آرزوست

دیگه برا خانوادت چیزی ازشون‌نگیر.. وقتی منت گذاشتن دیگه ارزشی نداره، خودتم تا جایی ک میتونی ازشون نگیر اگه خواستن خودشون بدن ب پسرشون نخواستن هم که هیچ.. برو از مغازه بخر بی منت استفاده کن

من هیچی و هیچی تاحالا از خانواده همسرم نخواستم حتی یدونه نون

منم نمیخوام ولی اونا انقدرپروهستن تایه چیزی میگی حرف تودهنته منتظرن که بگن برامون بیار یه محصولی توشهرمون هست بعد پدرشوهرم میگفت بیست کیلو پدرت برامون بفرست پولش هم زیاد بود اونوقت خودشون درخت میوه دارن یکبارنگفت این نیم کیلومیوه روببربراپدرت من چنددفعه براشون اوردم سادگی میکردم دیگه منم گفتم چرا اینکاروکنم محصول اونامحصول واسه ما مفتشون

گاهی انسانم آرزوست
منم نمیخوام ولی اونا انقدرپروهستن تایه چیزی میگی حرف تودهنته منتظرن که بگن برامون بیار یه محصولی توش ...

من نه چیزی براشون میخرم ونه چیزی میگیرم شهر متفاوت هستیم ولی خب زنگ میزنن بخر همسرم ساعت ۹شب میاد خونه خود منم دست کمی ازش ندارم سرکارم نه وقتش و داریم نه حوصله 

خونشون پره درخت سیب وزرد الو حتی یدونه هم بهمون نمیدن ولی خونه من یدونه درخت گیلاس داره انتظار دارن هرچی هست جعبه کنم بفرستم بهشون 

کاربری دست دو نفره