2777
2789

مادر شوهر من باغ میوه دارن و شیره انگور و سرکه انگور و سرکه سیب و آبغوره و آبلیمو و... و... درست میکنه و همیشه داره هم میفروشه هم ب اقوام میده

دیروز دلم حلوا خواست با شیره انگور آرد و شکر و از فروشگاه خریدیم و ب شوهرم گفتم شیره انگور و زنگ بزن مادرت ببین داره برامون بفرسته مال اون تمیزه خیالم راحته و... 

حس کردم سختشه زنگ زد و جوری حرف میزد حرصم گرفت و بعد چند ساعت ی بحث الکی درست کرد و تو بحث گفت مادرم تو و خانواده ت و تامین میکنه با خوراکیهاش اون نباشه میمیرین از گشنگی و... در حالی که خانوادم هرچی مادرشوهرم بشون بده دو برابر از مغازشون براشون وسایل میفرسته

واقعا هرچی فکر میکنم نمیتونم رفتارشو هضم و درک کنم و فازشو بفهمم

گاهیم میگم شاید اشتباه از من بوده بش گفتم زنگ بزن از مادرت بخوا برامون بفرسته و زورش اومده یا... 

نظرتون 

خب دیگه نگیر ازونا

همه تمز درست میکنن خیالت راحت

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
نمیگیرم عزیزم ولی سوال من چیزی دیگربودها الان

خب مقصری دیگه چرا الکی گیر میدی بزنگه از مادرش بگیره؟

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)