2777
2789

مثلا دوران بلوغ بزرگ نمیشه؟ دخترم 7 سالشه چشماش ریزه دیگه امیدی نیست یعنی؟ اینم بگم خودم چشمام درشته شوهرم معمولی مادر شوهرم ریز احساس میکنم به اون رفته 

19، 29، 16

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها عضوی ک بزرگ نمیشه چشم هست

دختر منم چشماش ریزه والان هشت سالشه و روزی روز بودنش بیشتر ب چشم میاد 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2796

چه اشکالی داره،  همه میگن چشمای پسرم ریزه ولی من عاشق چشماشم، اصلا انقد خوشحالت وکشیده س در نظر خودم که نگو،  فک نکنم دیگه بزرگ بشه،  همینجوری دوس داشته باش چشاشو 

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
واسه من چیزی نمیشه ولی همینجا دیدم خیلی ها گفتن چشممون ریزه ناراحتیم بابتش

بچه بچه ی توعه چهارستون بدنش سالمه بمن بعضی وقتا میگن وای دخترت سیاهه فلان میگم خداروشکر که سیاهه بختش سفید میشه اصلا نزار رو بچت حرف بیاد

چه اشکالی داره، همه میگن چشمای پسرم ریزه ولی من عاشق چشماشم، اصلا انقد خوشحالت وکشیده س در نظر خودم ...

من که مشکلی ندارم میترسم خودش بعدا ناراحت شه

19، 29، 16

اکثر اروپایی ها چشماشون ریزه ولی خوشگلن چه ربطی داره مهم اینه ک اجزای صورت بهم بیاد و ترکیب خوب بسازه افریقایی ها هم چشماشون درشته ولی خوشگل نیستند یک چیز که ملاک زیبایی نمیشه

بچه بچه ی توعه چهارستون بدنش سالمه بمن بعضی وقتا میگن وای دخترت سیاهه فلان میگم خداروشکر که سیاهه بخ ...

نمیدونم منم قدردان سلامتیش هستم ولی آخه خیلی ریزه اندازه یه نخود🤕

19، 29، 16

چشم سالم باشه بزرگ و کوچیک بودنش مهم نیست دیگه.

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب های هجر را گذرانده ایم و زنده ایم،ما را به سخت جانی خود این گمان نبود💔💔/////یه زمانی می گفتم نمی گذره روزای سخت ولی گذشت آره گذشت همه چی درست شد اما ردش موند با جای پای آدمای اشتباه زندگیمون خدایا می شه بگی چی کنیم؟؟؟؟😩😩//////////////                                                            💛💛🧡🧡از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی🧡🧡🧡💛💛💛 ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،،،،و به حق شما بیش تر!!!! نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره//در انتظارِ دو تا دخمل شیطونِ تو راهی🥰😍