2777
2789
عنوان

امام حسین نیت منو داد

278 بازدید | 5 پست

نیت کردم دوروز روزه بشم به نیت اینکه همسرم بیادخابم و بگه جام خوبه اون دنیا نگرانم نباش خاب خودم نیومد ولی همون دیشب خاب مامانم رفته و گفته جام خوبه به مامانم وخانومم بگین نگران نباشن البته من باکسی این نیت رو درمیون نذاشته بود قربونش برم بااینکه حتی شیعه هم نیستم بخدا ولی کلی اعتقاددارم بهش تاحالاهرچی ازش خاستم بهم داده منم میخام امروز نمک پخش کنم!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.

خداروشکر 

برای منم دعا کن

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱 ، بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیازمندم ، ممنون میشم اگه با دلای پاکتون یه صلوات برام بفرستید🥲💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799