2777
2789
عنوان

دومین تاپیک بعد11سال

140 بازدید | 13 پست

امشب هم رفتیم هیئت هم اون اقا بود هم خانومش تامارو دید کنار زنش نشسته بود تامادید یواش یواش امد اینور از زنش فاصله گرفت بطور تابلو خواهرمونگاه میکرد یازنش کنارش ایستاد یک تکی وایستاده بود طوری که پشتش به زنش بود ازنظرظاهرش خیلی از زنش سرترهست بنظرتون هدفش چیه دنبال چیه 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

با اینکه نمی‌دونم جریان از چه قراره ولی مگه مهمه که چی تو سر هولش میگذره 

اصلا چرا فکرت درگیره 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2803
2804
لحن من درست نیست طرز فکر شما که مشغول شده و دو تاپیک زدید و رفتارشو مورد تحلیل و بررسی میذاری چی؟ای ...

همون اول هم گفتم برام عجیبه هنوز یادش هست بااینکه فهمیده مامیدونیم زن داره این رفتارهامیکنه هدفش چیه 

لحن من درست نیست طرز فکر شما که مشغول شده و دو تاپیک زدید و رفتارشو مورد تحلیل و بررسی میذاری چی؟ای ...

ضمنا شما زن هاهستید مردهاپررو میکنید این طرز رفتارشمااینونشون میده که مرد ازادهست هرکاری خواست بکنه فقط زن هاباید وفاداشته باشن یانفرسوم نشن مرد چشمش درویش نکنه بفکر زنش زندگیش نباشه ولی زن غریبه بفکرزن طرف باشه انگارمردا چه چیزتحفه ای هستن ولی من معتقدم مرد باید وفادارباشه خودش نخواد خیانت کنه مردی که میخواد فردابره بهتره امروز بره