2777
2789
عنوان

تنبلی تخمدان چقد توی چاقی نقش داره

125 بازدید | 16 پست

سوال شد برام آخه ۱۰کیلو ؟۲کیلو؟چقد؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاثیرش زیاده

۱۰ کیلو ۲ کیلو دیگه چه چرتیه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2799
فکر کنم چاقی توی تنبلی تخمدان نقش داره

اینم منطقیه🥴مرسی😂😘

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

زیاد تاثیر داره

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....
زیاد تاثیر داره

مرسیی😘

بچه دارین ؟؟؟دوست من تنبلی داره حتی با آی وی افم مادر نشد۴ بار انجام داده خیلی ناراحته😣

چن سالشه چاقه یا لاغر

میشه برای سلامتیم صلوات یا حمد بخونین دارم با بیماریا دست و پنجه نرم میکنم ممنونم ازتون🥲❤
بچه دارین ؟؟؟دوست من تنبلی داره حتی با آی وی افم مادر نشد۴ بار انجام داده خیلی ناراحته😣

نه فعلا دارو میخورم برای تنبلی این ماه آخرش اقدام میکنم نه اون چرته چرا بعضی آدما تنبلی دارن درمان نشده باردارن به دوستت بگو بره ی دکتر مامایی خوب به امید خدا بچه دار میشه 

نه فعلا دارو میخورم برای تنبلی این ماه آخرش اقدام میکنم نه اون چرته چرا بعضی آدما تنبلی دارن درمان ن ...

خودشم گفت دیگه میره دنبال درمان✨️

توام سریعتر اقدام کن عزیزم❤️

انشالله بزودی مامان بشی🌹😘

من یه دوست مجردم دارم

دکتر بهش گفته عقد کردی سریع اقدام کن

برا بارداری چون شاید بچه دار نشی هیچوقت

اون تنبلیش خیلی وحشتناکه اصلا پریود نمیشه

فقط با آمپول 

۲۸ سالشه دوستمقدش بلنده ولی خب ۹۲ کیلوئهتو پره دیگه . چاق ضایع نیستخیلی براااش ناراحتم

اونایی ک چاقن لاغر کنن تنبلیشون خوب میشه اکثرن چن ساله اقدامه؟

میشه برای سلامتیم صلوات یا حمد بخونین دارم با بیماریا دست و پنجه نرم میکنم ممنونم ازتون🥲❤
خودشم گفت دیگه میره دنبال درمان✨️توام سریعتر اقدام کن عزیزم❤️انشالله بزودی مامان بشی🌹😘من یه دوست م ...

منم همینجور بودم من حتی. کیست هم داشتم 6سانت به امید خدا حل شده دکتر گفت اقدام کن برو سونوگرافیتو بیار بچه رو ببینیم دکتر هم مهمه ها بعضی دکتر نمی‌فهمن درد آدم چیه 

مرسی عزیزم ❤️🌹