2777
2789
عنوان

ساک بارداری خالی ترخدا بیاین

88 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من بعداز۱۴ سال انتظار ۴بار سقط  باردارشدم بدون دارو طبیعی معجزه بود اصلا

۹تیر ازمایشم مثبت۵۰ شد ۶روز بعد ۵۷۸ و خوردی چهار روز بعد رفتم سونوشکمی چیزی دیده نشد واژینال کرد گفت دوتا ساک میبینم ۲ میلی 

یکی ۴هفته و ۶ روز یکی ۵ هفته و ۵روز ولی خالی بود ساک ها

لکه بینی قهوه ای هم دارم گاهی میاد گاهی قطع میشه

درد ندارم دوهفته دیگه برم سونو نی نی هاو قلبشون دیده میشه؟ خیلی نگرانم اگه نشه چی 😔استراحت مطلقم کسی بوده که بعد نینیها رو ببینه قلبشونم تشکیل بشه

تو نداشته منی،وقتی تو نباشی به چه کارم می آید اینهمه آسمان.؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

۷ هفته برا قلب خوبه

خدایا بمن لیاقت مادر شدن رو بده تا منم بتونم ب زودی هدیه ترو ک از وجود خودمه تو آغوش بگیرم😔میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستی؟؟؟یه بچه صحیح سالم👼خدایا رومو زمین ننداز😔
2804
الان زوده برای قلب نگران نباش هردوشون دارن تشکیل میشن و میان بغلتبرات خوشحالم دوستم😍😘

مرسی گلم از نظرت امیدوارم هرچی ازخدا میخای بهت بده دلتو شاد کنه

دیگه طاقت انتظار ندارم امیدوارم همینکه گفتی باشه

تو نداشته منی،وقتی تو نباشی به چه کارم می آید اینهمه آسمان.؟
مرسی گلم از نظرت امیدوارم هرچی ازخدا میخای بهت بده دلتو شاد کنهدیگه طاقت انتظار ندارم امیدوارم همینک ...

زنده باشی گلم.ممنون از دعای قشنگت 🥺😍😘.ببین گلم منم سر بارداری اولم فقط ساک حاملگی دیده شد وکلی استرس بهم وارد شد ولی این چند سالی که سایت بودم یا دور وبریام دیدم که حتی تا نه هفته هم صبر کردند وتشکیل شده 

امشب میرم عزاداری دعات میکنم که سال دیگه همین موقع ببریشون شییر خوارگان🥺🥺🥲🥲🤲🤲