2777
2789

در قسمتی اززندگی قرارگرفتم که تاحدودی کنترل امورازدستم خارج شده 

ازتون می خوام به هرطریقی که می تونید دعام کنید 

به خدابگید 

خدایا این بنده روامسال به بهترین صکل ممکن به مراددلش برسون 

من اینقدرخستم میخوابم بااین امید که صبح بابی نهایت انرژی مثبتتون ودعاهای خیرتون شروع کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

ای قربون اون محجاج گفتنت 

بروی چشم دعات میکنم

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
ای قربون اون محجاج گفتنت بروی چشم دعات میکنم

هرکلمه ای که به درگاه الهی برای من بنده دعا می کنید بی نهایت برام ارزشمنده وهیچ چیزی نیست که بتونم به عنوان مقیاس قراربدم 

وتنهاکاری که ازدستم برمیاد اینه که از خداوند طلب کنم هرآنچه را که دردلتون هست ولحظه ای لبخندشادی ازلبتون نیوفته و همیشه غرق درعشق وآرامش الهی باشید ...الهی آمین

هرکلمه ای که به درگاه الهی برای من بنده دعا می کنید بی نهایت برام ارزشمنده وهیچ چیزی نیست که بتونم ب ...

الان برات سوره واقعه میخونم دختر قشنگ

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
عزیزم یادت باشه تو فقط محتاج خدا هستی از ته دلت دعا کن و اگرم خواستی به ائمه متوسل بشو منم برات ...

دقیقا من محتاج خداهستم 

وازشمادوستان عزیزخواستم ازخدادرخواست کنید که مرادمن برآورده بشه 

به اصطلاح واسطه قراردادم شما دوستان نی نی سایت رو ❤️

الان برات سوره واقعه میخونم دختر قشنگ

باورتون نمی شه قلبم سراسر تلاطم و آشوب بود افکارم ازکنترلم خارج شده بود

به لطف امواج مثبت همه دوستان عزیز ذهنم وقلبم آرام وقرارپیداکرد خداراشکر