2777
2789

بچه ها یک ماه فرصت داره 

دلم شکسته 

دارم دق میکنم 

وگرنه باید بره زیر هزارتا آزمایش 

دعا کنید این یه ماه بهش همه جیز اثر کنه 

من رانده شده درگاه خدام 

نه منو میبینه 

نه صدام میشنوه 

سالهاس میشه ،پشت در خونه اش هستم 

شما صدای من باشید

چی شده عزیزم

شهدا رو خیلی دوست دارم و عاشق مرام و معرفتشونم . وقتی زندگی نامه هرکدوم از این عزیزان رو میخونم میبینم واقعا شهید زندگی کردند چه شهیدان دفاع مقدس و مدافعین حرم که خودشون با میل قلبی پا به عرصه شهادت گذاشتند و خودشان راه سعادت رو انتخاب کردند و چه شهیدان ترور که شهادت به استقبال اونها رفت و غافلگیرشون کرد ...شهدا سرشار از آرامش هستند .این رو وقتی میری گلزار شهدا با تمام وجود احساس میکنی اونجا بوی زندگی میده .بوی جوانمردی و گذشت بوی ناموس پرستی و غیرت...... شهدا شرمنده ایم اگه غفلت کردیم و پای خون شما نایستادیم .شهدا ازتون التماس دعا دارم برا ظهور مولایمان برای سلامتی رهبرم و برای عاقبت به خیری فرزندان ایران 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

خداصدای دلت رابشنوه منم این روزاخیلی حالم بده همش برا بدمیادولی هیچ وقت ناامیدنمیشم توام قوی باش وناامیدنشو ازته قلبت باتمام وجودبخواه خداصدات رامیشنوه خیراتم بده

آقایون اصلاتوتاپیکم شرکت نکنن لطفاتوفضای مجازی همدیگه راقضاوت نکنیم ودل نشکنیم 
خداصدای دلت رابشنوه منم این روزاخیلی حالم بده همش برا بدمیادولی هیچ وقت ناامیدنمیشم توام قوی باش ونا ...

فگر میکنی برا جگر گوشه ام از ته دل ازش نخواستم

میشه براش دعا کنید توان توضیح ندارم

حتما عزیزم انشاله به حق نوزاد امام حسین نوزادت هرچه زودتر حالش خوب بشه

شهدا رو خیلی دوست دارم و عاشق مرام و معرفتشونم . وقتی زندگی نامه هرکدوم از این عزیزان رو میخونم میبینم واقعا شهید زندگی کردند چه شهیدان دفاع مقدس و مدافعین حرم که خودشون با میل قلبی پا به عرصه شهادت گذاشتند و خودشان راه سعادت رو انتخاب کردند و چه شهیدان ترور که شهادت به استقبال اونها رفت و غافلگیرشون کرد ...شهدا سرشار از آرامش هستند .این رو وقتی میری گلزار شهدا با تمام وجود احساس میکنی اونجا بوی زندگی میده .بوی جوانمردی و گذشت بوی ناموس پرستی و غیرت...... شهدا شرمنده ایم اگه غفلت کردیم و پای خون شما نایستادیم .شهدا ازتون التماس دعا دارم برا ظهور مولایمان برای سلامتی رهبرم و برای عاقبت به خیری فرزندان ایران 
فگر میکنی برا جگر گوشه ام از ته دل ازش نخواستم

یکی ازدوستای منم حال نوزادش خیلی بدبودزودبه دنیااومده بودوبه شدت ضعیف بودوضربان قلبش پائین بود میخواستن دستگاهاراازش قطع کنن که نزاشت یه ماه کامل ببمارستان بودچندباردیگم بستری شدالان ماشاالله ۴سالشه انشاالله این روزای سخت راپشت سربزاری وبچت سلامتیش رابدست بیاره

آقایون اصلاتوتاپیکم شرکت نکنن لطفاتوفضای مجازی همدیگه راقضاوت نکنیم ودل نشکنیم