2777
2789
عنوان

كلُّ مُرٍّ سيمُرُّ 🪷🌈🪐🌊💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1916 بازدید | 25 پست
عزیزم چرا می‌ترسی از خونه بیای بیرون توک دختر آزادی بودی؟ چ اتفاقی واسه ایلدا قشنگم افتاده؟

تاپیکم رو شما ندیدین؟ 

با همسرم رفتیم طبعیت ؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
اصلا انسان در خيال و وَهم خودش بيشتر آسيب می‌بینه تا در واقعیت! ( این جمله ات خیییلی منو به فکر فرو ...

🥰😍💙

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

ایلدا ایلداااا ایلداااااا چ قشنگ اخه😊❤️

چشمات زیباست گلم 💙

چقدر قشنگ 💖

چشمات قشنگه 🌼

2803
[QUOTE=345767420]ایلدای عزیزم مگه بهتر از تایپیک های قشنگ تو هم هست؟؟؟ 🫂[/QUOTE]نظر لطفته ع ...

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹

به نظرم بخونش

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم

اسی به شوهرت باج نده به جای اینکه نگران قهر وجداییش باشی نگران سواری گرفتنش باش دربرابر باج گیری وزرنگیش به جای غصه و برخورد احساسی منطقی برخورد کن جواب مزخرفاتش رو در قالب شوخی ولی دررک ترین حالت ممکن بده

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم

درود 

وقت تون بخیر و نیکی 

همیشه دوست داشتم از بزرگترین مشکل زندگی ام و تجاربم دراین رابطه اینجا تاپیکی داشته باشم به امید اینکه به کسی کمکی کرده باشم چون بسیار دیدم خانم هایی که مثل من درگیر این مشکل هستن. 

قبل از هرچیزی بگم میخوام کامل توضیح بدم و خب ممکنه تاپیک طولانی بشه پس پیشاپیش اگر منتظر موندید ، متاسفم. 

صحبت های امروزم همه حاصل تجربه ی چندسال زندگی ام هست و در یک شب و یک روز بدست نیومده و سالها طول کشیده ، دراین راه سختم تراپیست هم کنارم بودن و خیلی کمکم کردن ولی خب اکثر راه های ایشون به بن بست ختم میشد چون ایشون شناخت کامل و دقیق رو از همسرم نداشتن و من درنهایت به این نتیجه رسیدم که هیچکسی بهتر از خودم نمیتونه مشکلم رو حل کنه. 

من نزدیک 6ساله با مردی زندگی میکنم که قبل از ازدواج همه میگفتن خسیس هست . 

وقتی اومد خاستگاری رک و راست گفت من آینده نگر هستم و اهل ولخرجی نیستم . 

این ویژگی برام واقعا سخت بود چون در منزل پدری مشکل مالی نبود و اصلا درکی از خساست نداشتم و پدرم خیلی دست و دلباز بود هرچند قصه ی ازدواج ما مفصل و از حوصله ی این تایپ به دوره شرحش ، اما همین قدر بگم من مخالف ازدواج بودم و تحت شرایطی ازدواج کردیم و خب همسرم رو دوست نداشتم اما بعد از ازدواج علاقمند شدم و دلیل تحمل خساست بی اندازه‌ی همسرم همین عشق بود. 

و خب همسرمم سواستفاده میکرد از علاقه ی من و به راه نادرست خودش ادامه میداد. 

میخوام چند تا مثال از شخصیت همسرم بگم تا بیشتر متوجه عمق ماجرا بشید . 

وقتی میخواستیم عقدمون رو داخل محضر ثبت کنیم( ما داخل خونه عقد شدیم و بعد از عقد بدنبال ثبت ازدواج بودیم ) 

چون چندماه از عقدو ازمایش ها گذشته بود محضر قبول نکرد و گفت دوباره باید ازمایش بدید .