2777
2789

خیانت دیدن و همزمان طرف مقابلت با دونفر باشه بدتره  یا اینکه کسی که قبلنا خیلی دوستت داشت، عاشق یه دختر دیگه بشه و به تو ترجیحش بده و تورو پس بزنه

من که میگم دومی جیگر ادمو اتیش میزنه😔💔

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

هر دو ولی دومی بیشتر آدمو اذیت میکنه قشنگ میتونه از پا بندازتت
 یه روز اگ این اتفاق بیوفته من مردم البته هنوزم شک دارم که همچین اتفاقی نیوفتاده باشه 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(    از دردناک‌ترین لحظات؟ وقتی حالت خوب نیست و اونی که انتظار داری حالت رو خوب کنه، بهت بی‌ توجهی میکنه.
هر دو ولی دومی بیشتر آدمو اذیت میکنه قشنگ میتونه از پا بندازتت یه روز اگ این اتفاق بیوفته من مردم ال ...

نه کراش بودن رو هم

برای من افتاد ولی زندم

چون اتفاقات بدتر ازین سرم اومدم

این درمقابلش هویج 

جفتش خیانته تو اولی زرنگ بازیمیخواد دربیاره دوتا دوتا تو دومی میگه نمیخوامت

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/