2777
2789
عنوان

شوهرم همش منت میزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 86 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نه بعد پدربزرگم عزیزه دلم

پدرت ارثشونو رو گرفتین؟

من فکر کردم عمو و جد پدری با هم زنده اند به عمو نفقه تعلق نمیگیره تو خط عمودی ارث بلید باشه مثل اولاد و نوه🥺🥺🥺 ببخشید میخواستم علیه پدربزرگت دادخواست بدیم که فوت کرده دیگه

ولی از لحاظ قانونی پیگیری کن که پدربزرگت که جد پدری باید نفقه بدهعمو هم اگه دارا باشه نفقه اقارب بهش ...

این اشتباه شد در مورد عمو ...نمیدونم چرا قاطی کردم میخواستم بگم با زبون خوش باها عموت حرف بزن که منت داماد نکشه چون قانونی نمیشه نفقه از عمو گرفت دو تا بحث قاطی شد

2802
همشون اینطور نیستن خواهر قشنگم ولی اگه مشاور بی تجربه و حتی شیاد باشه گندددد میزنه تو زندگی برایرهمی ...

عزیزم همین سایت یک ختنمی هست مشاور کودکه روز معلم اومد کلی،فحش بارهمه کرد چرا براکادو روز معلم غرمیزنین تاپیکاشم دیدم یکی ازیکی داغونتر حالاماکه بزرگیم دلم برا اون بچه هاسوخت_شاید بهت بگم ده روانشناس هم باهاشون برخورد داشتم یکی ازیکی داغونتر یک کلمه حرف منطقی من نشنیدم ازاینا_چندوقت پیشم یک دختربچه۱۵ساله تاپیک زده بودپدرومادرش روانشناس بودن خودش افسردگی حادگرفته بود ازدستشون به خودکشی فکرمیکرد

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
عزیزم همین سایت یک ختنمی هست مشاور کودکه روز معلم اومد کلی،فحش بارهمه کرد چرا براکادو روز معلم غرمیز ...

عجبببب

چی بگم 

منم خیلی حرفای متفاوت ازشون میشنوم یکی یه چیز میگه یکی یه چیز دیگه اصول علمی کدومشه نمیدونم الان من تو یه منجلابی دست و پا میزنم که نگو چون یک مشاور گفته با بدترین چیزا هم طلاق نگیرین سعی کنین درستش کنین چون طلاق هیجانیه و بعدش پشیمون میشید به مراتب بدتر از ازدواج تاموفقه و... موندم بین زمین و هوا تو برام دعا کن اقلا خدا برام راهو روشن کنه

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

الهی بمیرم برابرادرت و خودت عین ما ولی من داداشم الان دیگه ۱۸ سالش شده و از ۹ سالگی باخواهرام بود اونام خدااز شوهراشون راضی باش عین داداش خودشون گرفتن اما داداشم دیگه میگه عارم میاد همش ناراحت تازگیا یه مشکل قلبی پیدا کرده ک واقعا خطرناک ماچقدباید سختی بکشیم😔

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......