2777
2789

ببینین این آقا هفته پیش برگشت و ابراز دلتنگی کرد چند نفرم واسطه کرده بود این مدت ک کات بودیم من خر چون از قد بلند و هیکل و قشنگیش خوشم اومد باهاش رل زدم

بعدها فهمیدم (از طریق گوشیش)که قبل از من رابطه نامشروع زیاد داشته

زیااااد ک میگممم یعنی خیلیییییی زیاد

خودش گریه کرد و گفت پشیمونه و فلان

ولی من نمیتونستم بعد دیدن اون اسمسا بو اون زنا و اون هماهنگ کردنا و از جمله اینکه یکیشون شوهرم داشت و با این ریخته بود رو هم بگذرم

نگید پشیمون بوده بابا مننننن مغزم قبول نمیکرد😔🖤ولی حسابی دوسش داشتم و دارم از دوریش اتیش میگیرم

چ کار کنم

خیلی پشیمون بود و حتی مادرشو واسطه کرد ک با من حزف بزنه میگفت پسرم عاشقته تو رو خدا ولش نکن 😔ولی کردم

با وجود برگشت چن روز پیشش بازم نتونستم خودمو کنترل کنم و تیکه انداختم

چطور میشه؟یکی منو نصیحت کنه

((((خوشگل و بورِ سایت هستم👩🏼))))

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

به خدا فقط یه بار میذارم تو رو خدا اگ این یه بار ندیدی نگو باز بذارش😔

خب سریع بزار 

نمیدانم چرامردم حرف زدن بادهان پُر رابدمیدانندولی حرف زدن بامغزخالی را نه!بقول این پسربچه استرالیاییه: می‌دونید اگه اونایی که از مهاجرین غیرقانونی حمایت می‌کنن رو با اونایی که به حیوانات ولگرد غذارسانی می‌کنن از ارتفاع پرت کنیم پایین کی برنده می‌شه؟آفرین، جامعه

فیسش که خوبه

•کوتاه براتون آرزوکنم:امیدوارم قلبتوپیش آدمی جابذاری که عقلت تاابدتاییدش کنه!چی شد؟حواسمون پرت شد،این زندگی دَردشد،کجادلت پرت شد؟ تَنگ شد،دلم برات تنگ شد!•
به خدا فقط یه بار میذارم تو رو خدا اگ این یه بار ندیدی نگو باز بذارش😔

بهش نمیخوره ادم فاسدی باشه 

بارالها 🤲در اگر باز نگردد نروم بازبجای، پشت دیوارنشینم چوگدابرسرراهی ،😔کس به غیرازتونخواهم چه بخواهی چه نخواهی ،بازکن درکه جزاین خانه مرانیست پناهی 🥲
2801