2777
2789
عنوان

خیانت کمک کنید

105 بازدید | 9 پست

چند روز پیشا متوجه شدم شوهرم تلفنی با کسی صحبت می‌کنه بماند وقتی فهمیدم چی به من گذشت تا فهمیدم تصمیم صد در صد گرفتم جدا شم ولی اومد دنبالم گفت اشتباه کردم یه هفته بود شروع شده بود شیطون گولم زد بزرگترها پادرمیانی کردن به خاطر بچم یه فرصت دادم ولی الان دارم میمیرم این شک که از کجا معلوم بازم ادامه نده می‌ره تو خودش میگم نکنه دلش به اون خانوم تنگ شده تورو خدا راهنماییم کنید منم مثل خواهرتون

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

عزیزم نمیگم‌شوهرت خطا نکرده چرا خیلی هم خطای بزرگی کرده ولی حالا برگرد به خودت ببین تو کجا کم گذاشتی از لحاظ محبت کلامی و جنسی بهش اقتدار دادی یا نه .سعی کن مثل روزای اول تو زندگیت عشق باشه مطمعن باش هیچ وقت شوهرت خیانت نمیکنه یه قدم خودت بردار .تو خونه سرزنده و شاداب باش بخند و‌شوخی کن

الان با این افکارت بیشتر داری خودت رو افسرده میکنی حالا که بخشیدی دیگه بهش فکر نکن و دیگه اصلا پیش همسرت این موضوع رو‌ پیش نکش

عزیزم وقتی به اندازه کافی برای یه مشکل غصه نمیخوری سالها مجبوری با حس های سرکوب شده ادامه بدی 

اون موقع کاملا حق با شما بوده باید محکم برخورد میکردی الان اما چون رفتی همه و شوهرت فکر میکنن کوتاه اومدی و فراموش کردی 

خیلی سخته پس بهتره اول با شوهرت حرف بزنی و اینکه یه سری حق و حقوق ازش بگیر تا اگه دوباره رفت راحت تر بتونی جدا بشی 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
شما حق داری نگران باشی. یکم به خودتون و ایشون فرصت بدید. یه ۳-۴ روز برید سفر. از احساساتتون با آرامش ...

از کجا مطمعن سم دوباره صحبت نمیکنه

اینکه حوصله هیچ کیو ندارم چی طبیعیه؟ هر جا دعوت میشیم با احترام رد میکنم

از کجا مطمعن سم دوباره صحبت نمیکنهاینکه حوصله هیچ کیو ندارم چی طبیعیه؟ هر جا دعوت میشیم با احترام رد ...

عزیزم کاملا حق داری. زندگی هیچ وقت هیچ چیزش قابل پیشبینی نیست. انقدر به آینده فکر نکن. شما خودت نمیدونی ۲ ماه دیگه چی میشی. رها کن. به خودت و همسرت وقت بده. یکم به روحیه خودت برس. برو بیرون. سعی کن دور و ورتو شلوغ کنی