2777
2789
عنوان

شوهرم مرد خوبیه ولی هرکار میکنم نمیتونم دوستش داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 6823 بازدید | 198 پست
دقیقا مو به مو میفهمم وقتی میگی انگار لال شده بودم. هر روز به این فکر میکنم چی دیدم تو این آدم؟ انگا ...

چقدر مثل همیم 💔

شما چی. از ظاهرش راضی؟

یادمه بچه که بودم تو یه مغازه جا موندم و یه مسیری رو شانسی رفتم تا رسیدم به مامانم، هیچکسم نفهمید که من نبودم..منم ناراحت شدم.. حالا هم گم شدم. حالا هم هیچکس نفهمیده نیستم. فقط دیگه این ناراحتم نمیکنه !🙃.........

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگر فکر میکنن اون زیبایی و جاذبه رو داری که بعد از طلاق بتونی با یه کیس خوب دوباره ازدواج کنی و عشق و تجربه کنی 

درست ترین کار طلاقه چون فکر نکن با موندن باهاش داری بهش لطف میکنی برعکس به قول خودتون با فکر کردن به اشخاص دیگه هرروز داری بهش به نوعی خیانت میکنی.

من این کاربری و از قبل داشتم و بعدش کلا رمزشو فراموش کردم حتی یادم رفت این کاربری و دارم و چنین دلنوشته های رو به اشتراک گذاشتم. من فحش متاسفانه زیاد میدم ولی ازتون میخوام که جایی فحش دادم نترکونیدم چون میخوام این کاربریو داشته باشم و هرچندسال یه بار بیام و دوباره دلنوشته هامو بخونم و با دوستان گپ بزنم. یه فحش دیگه سخت نگیرید.
متاسفانه ظاهر همیشه مهمه. مگه اینکه هردو تو یه سطح باشننمیخوام از خودم تعریف کنم ولی حتی خواهرای خود ...

اینجوری که گفتی

حتما شوهرت عاشقت میشه

اینجا خوش بحال شوهرت هستش

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
2802

نمیشه خواهر من نمیشه به زور کسی رو دوست داشت، مشاور هم برای این مورد بیخودی نرو فقط پولتو میگیرن ولی بعیده از این بهتر هم بعدا نصیبت بشه باید بین تنهایی تا آخر عمر و همسرت یکی رو انتخاب کنی خواهر

به نظرم تصورتون از زندگی خیلی ایده آله

فکر میکنی مجردا الآن همه عشق رو تجربه کردن؟

یا لزوما عاشق کسی باشی باهاش ازدواج میکنی و این رابطه ادامه داره؟

یا کسی که با دوستی و عشق زیاد ازدواج کرده تا آخر عمرش همینه؟نه خیلیا همون یکسال بعد میفهمن اشتباه کردن و آتیش عشقشون سرد میشه

اگر چشمتون به امضام خورد در حقم محبت کنید و برام دعا کنید،خدا سالهاست صدای من رو نمیشنوه و اصلا دیگه نمیدونم شدن چه شکلیه،دعا در حق دیگران میگیره شما دعا کنید////من گاهی برای مشکلات دوستام تاپیک میزنم،میپرسید سرکاریه؟نه فقط تاپیک بدبختیه متاسفانه😂جنجالی نیست که سرکاری باشه.و میپرسید نمیترسی کاربریت لو بره؟نه از اون دو تا دوستم نمیترسم چون هرچی اینجا گفتم رو خودشون میدونن،مهم نیست ولی چون سوال بود گفتم تو امضام بنویسم❤
عزمزمه میشه بپرسم چه ویژگی از همسرت اصلا مورد علاقت نیست و دوست داشتی طور دیگه ای باشه؟ظاهر یا اخلاق ...

کامنتامو کامل بخون زیاد توضیح دادم. به طور کلی هرکار کرد و کردم به دلم ننشست.. مثلا هیچوقت نشده با خودم بگم چه خوب که دارم میرم خونه پیشش یا شب پیشش بخوابم یا وقتی جایی ام دلم براش ذره ای تنگ شده باشه. 

همش نگاهش میکنم و میگم این چه کاری بود آخه! 

به نظرت چی ممکنه بشه که نظرم در موردش عوض بشه 

اگه واقعا بلد بود من رو و دوسم داشت منم اوکی بودم. ولی اونم افسرده تر از منه و اصلا بلد نیست دوست داشته باشه علی رغم اینکه فکر میکنه خیلی احساسیه.

شاید باورت نشه ولی صبا دوس ندارم از خواب بیدار شم..

با همین افکار شما چشامو باز میکنم و هیچ انرژی درونم باقی نمیمونه..یه حس بلاتکلیفی 

شوهرم نه اینقد بده ک رهاش کنم نه اینقد خوب ک باهاش بمونم..

همش منتظر معجزه م تو زندگی...

بی هیچ امیدی باهم ادامه میدیم فقط

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
تاپیک که در مورد دختر داییم هست رو بخون ببین به چه روزی گرفتار شده 🥲🥲

رفتم خوندم چی شد امید با شوهر سابقش صحبت کرد؟ یه کاری کنید شاید دوباره به هم رسیدن، به خدا ثواب می کنید دنیا و آخرتتون بیمه میشه

کامنتامو کامل بخون زیاد توضیح دادم. به طور کلی هرکار کرد و کردم به دلم ننشست.. مثلا هیچوقت نشده با خ ...

خدا کنه جدا نشی

ایشاله درست بشه

شوهرت چند سالشه

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
شاید باورت نشه ولی صبا دوس ندارم از خواب بیدار شم..با همین افکار شما چشامو باز میکنم و هیچ انرژی درو ...

دقیقا منم دنبال معجزه م ولی به این نتیجه رسیدم قرار نیست معجزه ای شکل بگیره و این منم که باید انتخاب درست داشته باشم. منجی هرکسی خودشه. ولی باید سنجیده عمل کرد. هزینه ها رو سبک سنگین کنی و ببینی کدوم کار ضررش کمتره

2801