2777
2789
عنوان

شوهرم مرد خوبیه ولی هرکار میکنم نمیتونم دوستش داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 6823 بازدید | 198 پست
بله اینجا مجال گفتن جزئیات نیست واقعا.. اخلاق و بدقلقی کم نداره.. (یه دوز کمی از پارانویید هم ..البت ...

من اولش گفتم شاید مقصر باشی

ولی انگار یکم حق داری

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
اخ آره .. حسرت اسم کتاب زندگی منه! فقط کافی بود روی "نه" اولی که گفتم یه ذره پافشاری میکردم.. همین.

اخ گفتی. من اصلا این هیچ جوره شبیه مرد رویاهای من نبود

نمیدونم چه مرگم شده بود. لال شده بودم

همه از شوهرم به خوبی یاد میکنن ولی من هنوزم بعد ۱۰ سال میگم خودم کردم که لعنت بر خودم باد

یادمه بچه که بودم تو یه مغازه جا موندم و یه مسیری رو شانسی رفتم تا رسیدم به مامانم، هیچکسم نفهمید که من نبودم..منم ناراحت شدم.. حالا هم گم شدم. حالا هم هیچکس نفهمیده نیستم. فقط دیگه این ناراحتم نمیکنه !🙃.........

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اخ گفتی. من اصلا این هیچ جوره شبیه مرد رویاهای من نبودنمیدونم چه مرگم شده بود. لال شده بودمهمه از شو ...

اخلاقش بده؟؟

اخلاقش بده؟؟

نه اخلاقش بد نیست. بیشتر ظاهرش رو دوست ندارم

قبل عقد چند نفر بهم‌گفتن از چی این خوشت اومد؟!

هیچی نمیگفتم اصلا. الانشم جوابی ندارم واسه این سوال

یادمه بچه که بودم تو یه مغازه جا موندم و یه مسیری رو شانسی رفتم تا رسیدم به مامانم، هیچکسم نفهمید که من نبودم..منم ناراحت شدم.. حالا هم گم شدم. حالا هم هیچکس نفهمیده نیستم. فقط دیگه این ناراحتم نمیکنه !🙃.........
2802
نه اخلاقش بد نیست. بیشتر ظاهرش رو دوست ندارمقبل عقد چند نفر بهم‌گفتن از چی این خوشت اومد؟!هیچی نمیگف ...

یعنی در این ظاهر نداره که بقیه هم میگفتن

نمیشه ظاهرش رو در نظر نگیری؟؟

مثلا با خودت بگی ظاهر برام مهم نیست

بچه دارین؟ باهم صحبت کردین در مورد احساست؟

دوتا بچه دارم. نه تابحال بهش نگفتم. وقتی طلاق رو جایز نمیدونم چرا ناراحتش کنم. فقط دلم به این خوشه زندگیم آرومه. دلم نمیخواد بهم بریزه

اخ گفتی. من اصلا این هیچ جوره شبیه مرد رویاهای من نبودنمیدونم چه مرگم شده بود. لال شده بودمهمه از شو ...

دقیقا مو به مو میفهمم وقتی میگی انگار لال شده بودم. 

هر روز به این فکر میکنم چی دیدم تو این آدم؟ انگار تو خلسه بودم اون موقع ها

یعنی در این ظاهر نداره که بقیه هم میگفتننمیشه ظاهرش رو در نظر نگیری؟؟مثلا با خودت بگی ظاهر برام مهم ...

متاسفانه ظاهر همیشه مهمه. مگه اینکه هردو تو یه سطح باشن

نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی حتی خواهرای خودشم میگن ...

من حتی قدمم ازش بلندتره‌چند سانت

دقیقا مو به مو میفهمم وقتی میگی انگار لال شده بودم. هر روز به این فکر میکنم چی دیدم تو این آدم؟ انگا ...

چون فقط میخواستی ازدواج کنی

همین

و اینکه خانواده ات ازش تعریف کردن

با عرض پوزش

چقدر تاپیکای اینجوری زیاد شده

خب چرا از اول قبول کردی بدون عشق زندگی کنی

چرا بچه دار شدی

چرا ۷ سااال تحمل کردی

چرا نمیتونم این چیزا رو درک کنم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ممکنه... علت اینکه تا الان کاری نکردم همینهنه اونقدر بده که بهم جسارت جداشدن بده نه اونقدر خوب که دل ...

عزمزمه میشه بپرسم چه ویژگی از همسرت اصلا مورد علاقت نیست و دوست داشتی طور دیگه ای باشه؟ظاهر یا اخلاق یا چی؟

2801