2777
2789

سلام دوستان بهمن داداشم با دختری نامزدی سنتی کرد همه چیز در ظاهر خوب بود. سطح مالی دختره خیلی پایین بود که برای ما مهم نبود. خلاصه توی اردیبهشت داداشم بهمون گفت دختره گفته نمیخوامت. بعد ۴ماه زده زیر همه چیزی که از اول مشخص و واضح بهش گفته بودیم . توی ۲ماه اخر همش ایراد و بهانه میگرفته که با حقوق کمتر ۶۰ ملیون زندگی نمیکنم. باید خونمون فلانجا باشه. ماشین فلانچی بخری. و تو این ۴ماه کلی پول از داداشم گرفته. و میگفته نباید بپرسی برای چی میخوای. هر موقع گفتم پول همون موقع بزن به کارتم. داداشم کارگر شرکت هس با حقوق اداره کاری. تو این مدت تموم پس انداز داداشم گرفته. هم طلا هم پول . الان ۲ماهه نامزدی ول شده و وسایل پس نیاوردن. داداشم به خانواده اش گفته فلان قدر پول گرفته اونا گفتن ما خبر نداشتیم. دختره هم زنگ زده که چرا به بابام گفتی نباید اسم پول میاوردی مردم کلی پول خرج دوست دختراشون میکنن و

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

بعد خاله دختره زنگ زده که برو به بابای دختره بگو الکی گفتم خجالت نکشیدی اسم پول آوردی. فکر میکردی دوست دخترته و براش خرج کردی. اینم بگم تو این ۴ماه دختره هیچ جا تنها با داداشم نرفت. همیشه دنبال بهانه برای نرفتن بود یا یکی با خودش میاورد.

این مدل دخترارو میبینم والا به پسرا حق میدم 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
بعد خاله دختره زنگ زده که برو به بابای دختره بگو الکی گفتم خجالت نکشیدی اسم پول آوردی. فکر میکردی دو ...

عجب ادمیه

⁦هیییی_زندگی سابق 😑🌌⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩دوتا کاربریم پرید بخاطر یه آدم بی شخصیت دروغ گو...ایشالا تریلی از روت رد بشه مارمولک ۲ پا.پیدات هم کنم..‌.(رفیقام بهم درخواست دوستی بدین)🥰.فقط یدونه ی از اسم کاربریم کم شد.پروف جدیده قاتی نکنین😁.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن)شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۹۶نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای تو اون یکی شعبه دوم می‌باشد (هیییی_زندگی_۲)که نی نی یار تعلیقش کرد🤣💔ناشناس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385 حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشققق مو فرفریااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...میبینم که مدرکو از دل زمین پیدا کردین تونستین تعلیقم کنین 🥹💔 همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا😂✌️ #ولی صدای حامیم🍃تایپ شخصیتیم هم ENTP(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو.😂🍌🤍 تو شناسنامم  هم همچین اطلاعات ارزشمندی نیست 😂