2733
2764
عنوان

دلیل عجیب برای خیانت نکردن

922 بازدید | 39 پست

الان یه تاپیکی خوندم گویا نویسنده اش یه دختر کم سن مجرد بود نوشته دوستم بهم گفته زنایی که جایگاه علمی بالایی دارن مثل پزشک ها بهشون خیانت نمیشه مثلا مریم میرزاخانی بهش خیانت نشده افلاینه اگر انلاین بود میپرسیدم دختر خوب تو مگه ۲۴ ساعت کنار شوهر مریم میرزاخانی بودی که خبر داری اصلا خیانت کرده یا نکرده؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف مفت زده .  خیانت میکنن در هر قشری .

فرق نداره پزشک باشی یا هر چی 

خیانت میکنن 

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 

😂😂😂😂ولشون کن هنوز بچن

روی دستش پسرش رفت ولی قولش ن♥                    نیزه ها تاجگرش رفت ولی قولش ن♥                        این چ خورشید غریبی است ک باحال نزار♥                پای نعش قمرش رفت ولی قولش ن♥                       شیرمردی ک درآن واقعه هفتاد ودو بار♥                     دست غم بر کمرش رفت ولی قولش ن♥                     هرکجا مینگری نام حسین است وحسین♥                       ای دمش گرم سرش رفت ولی قولش ن♥                           من عزادار ارباب بی کفنم هستم😔😔♥                       ای سرور وسالارم🌱                                                                   ای گوهر نایابم🌱                                                               جانم ب فدای تو🌱                                                          ای بی کفن اربابم🌱

حالا به احتمال زیاد خیانت نکرده، ولی خب خیانت به این چیزی که اون گفته ربطی نداره

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

از همینجا بهش میگم استیون هاوکینگ  هم خیانت کرده به زنش دیگه مردهای دیگه...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
حالا به احتمال زیاد خیانت نکرده، ولی خب خیانت به این چیزی که اون گفته ربطی نداره

اره ولی خب خیانت میتونه حتی ذهنی هم باشه نه صرفا رابطه گرفتن ولی به قول شما دلیلش هیچ ربطی نداره به دکتر بودن یا زیبا بودن و....

2706