2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواب آلودگی نه زیاد 

عوارض هم نه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2796
یه مسکن قوی هستش ،اثرش تا چند روز در بدنت میمونه،خواب آلودگی زیاد نداره،من استفاده کردم

ببین دکتر برای دختر من داده 

میگرن داره 

سر کنکور قبلی خراب کرد 

گفت این سری صبح کنکور بزنه که چند ساعت سیف باشه و انشالله بتونه کنکورش خوب میده 

حافظه رو کم نمیکنه 

قبلا چند ماه پیش یک بار زده اما اون موقع درد شدید داشت فقط یادشه اروم کرده

فعلا امضا ندارم
ببین دکتر برای دختر من داده میگرن داره سر کنکور قبلی خراب کرد گفت این سری صبح کنکور بزنه که چند ساعت ...

تاثیری روی حافظه نداره

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
ببین دکتر برای دختر من داده میگرن داره سر کنکور قبلی خراب کرد گفت این سری صبح کنکور بزنه که چند ساعت ...

برای کنکور نزنه،به جای دارو سعی کن بهش شب قبل امتحان دمنوش گل گاوزبان بدی،ویا عرق اسطوخودوس بهش بده شب رو خوب بخوابه،روز قبل کنکور ببرش بیرون ،خیابان ،پارک،یه جایی که پیاده روی کن خسته بشه شب زود بخوابه،ولی شب قبل کنکور نبریش پیاده روی طی روز باهم بیرون برید چون اگه شب پیاده روی کن دوپامین خونش بالا میاره ودیر میخوابه،زود بخوابه میگرنش برنمیگرده،اگه این آمپول رو هم خواستی بزنی ۲۴ ساعت قبل کنکورشدبزن

برای کنکور نزنه،به جای دارو سعی کن بهش شب قبل امتحان دمنوش گل گاوزبان بدی،ویا عرق اسطوخودوس بهش بده ...

فایده نداره 

استرس که بگیره میاد سراغش 

کلی کار برای کنکور قبلیش کردم حتی قرص خارجی گرفتم دادم اما باز سر کنکور درگیر شد و باعث شد خراب کنه 

این اخرین فرصتش هست 

قبل کنکور عوارض داره ؟

فعلا امضا ندارم