2777
2789
عنوان

کار پیدا کردن برای همسر

97 بازدید | 9 پست

سلام من پدرم کارش داخل شرکته و همسرم کارش آزاد درآمدش بعضی ماها اوکی بعضی ماها هم نه و ساعت کاری مشخصی نداره با پدرم با خواهش در خواست کردم اگر میتونه تو محیط کارش برای همسر من کار جور کنه اونم گفته سعیم می کنم حالا به همسرم گقتم میگه من نمیخام و چرا گفتی چه کار کنم که راضی بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عین شوهر من یه دنده و لجبازع

نمیدونم واقعا موندم چیکار کنم از اون طرف با پدرم خیلی حرف زدم تا راضی بشه تا با رئیسش صحبت کنه از این طرفم همسرم ناز می کنه که من نمیخام و از این حرفا 

2796

جسارتا کارتون صحیح نبوده بدون هماهنگی همسرتون این کار رو کردین. شخصیت اون مرد خورد شده. متاسفانه این کار حس بی‌مصرف و بی‌عرضه بودن به مرد میده (ببخشید صریح گفتم) و خیلی وزنه روحی سنگینیه براش.

Der Mann :.: Öğretmen
جسارتا کارتون صحیح نبوده بدون هماهنگی همسرتون این کار رو کردین. شخصیت اون مرد خورد شده. متاسفانه این ...

شکی در این که همسرم با  عرضه و با شخصیت نیستش چون اگر با عرضه نبودش هیچ وقت من برای زندگی ایده آل تر خودم به آب و آتیش نمی زدم از هر لحاظی کار پدرم از همسرم بهتر و باثبات تر کار  همسرم بسیار فرسایشی هست و شاید ۱۰ سال دیگه مثل الان نتونه کار کنه 

شکی در این که همسرم با عرضه و با شخصیت نیستش چون اگر با عرضه نبودش هیچ وقت من برای زندگی ایده آل تر ...

من نسبت به همسرتون جسارت نکردم صرفا چون خودم هم مردم حسی که بهمون القا میشه رو گفتم. به نظرم بهتر بود قبلش خیلی ملایم باهاشون صحبت میکردین بعد اینکه راضی شد با پدرتون موضوع رو در میون میذاشتین. 

عذرخواهی و آروم کردن و فقدان قلب دادن بهشون کارسازه. فعلا هم کار پدرتون رو خیلی عنوان نکنید و سعی کنید بهشون قوت قلب بدید و مطمئن بشه شما حامی و کنارش هستین. کم کم نرم میشه. معمولا روحیات مردها اینطوره. نباید یکباره چنین مسائلی رو بهشون اصطلاحا تحمیل کنید.

Der Mann :.: Öğretmen