2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هیچ راهکاری نداره جز صبر و تحمل که بگذره 18هفته به بعد معمولا میره از سرش 

ولی همش باید یه چی بخوره معده اصلا نباید خالی باشه 

قبل و همراه غذا آب نخوره 

ترجیحا غذاهایی مثل آب مرغ و دوغ و اینا بخوره 

میوه و سبزی بخوره 

زنجبیل بخوره 

قرص های ضد تهوع هم هست ولی خب یبوست میاره 

باید مدارا کنه 

من تا 19هفته مردم و زنده شدم حتی آبم نمیخوردم 

اینم بگم در کل باید یا باردار نشد یا تحمل کرد که بگذره چون ویار هم بگذره دردهای دیگه میاد خلاصه هر روز یه چالش هست 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2803
سیرابی بخوره

من یه بار به پیشنهاد دکتر خوردم تا 3روز گلاب به روت حالم بد بود دیگه اگه یه کف دست نون میخوردم همونم نتونستم بخورم خیلی خوبه ولی به همه نمیسازه

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
هیچ راهکاری نداره جز صبر و تحمل که بگذره 18هفته به بعد معمولا میره از سرش ولی همش باید یه چی بخوره م ...

مممنونم عزیزدلم  خیلی محبت کردین

اسکرین شاد گرفتم بهشون نشون بدم

دعا کنید توروخدا بچه بمونه براش،گناه داره خیلی سقط کرده 

هیچ راهکاری نداره جز صبر و تحمل که بگذره 18هفته به بعد معمولا میره از سرش ولی همش باید یه چی بخوره م ...

عزیرم من ۳۳ هفته هستم ویارم شدیده دیگه کسی اندازه من زجر نکشیده😭😭همزمان زیر نظر س دکترم 

اونا هم دیگه نمیدونن چیکار کنمم ،،،همش فشار میاد ب سرکلاژم بخیم استراحت مطلقم و احتمال زایمان زودرس 

هیچی هیچی بهم نمیسازع💔💔💔کاش زودتر ۹ماه بشم دیگه نمیتونم

میشه برا نی نی تو دلیم صلوات بفرستید🥺❤️
مممنونم عزیزدلم خیلی محبت کردیناسکرین شاد گرفتم بهشون نشون بدمدعا کنید توروخدا بچه بمونه براش،گناه ...

فدات بشم عزیزم چه روزهایی بهتر از این روزها بگو شب هفت مجرم نذر علی اصغر کنه الهی که با سلامتی بچه رو بغل بگیره 

عزیرم من ۳۳ هفته هستم ویارم شدیده دیگه کسی اندازه من زجر نکشیده😭😭همزمان زیر نظر س دکترم اونا هم دی ...

ای جانم عزیزم

میدونم روزهای سختی رو سپری میکنی منم باردارم و خدا میدونه چه روزهایی داره میگذره 

من درکت میکنم ولی بیشترش گذشته چشم رو هم بزاری دیگه تمومه 

بعد از زایمان همه از سرت میره 

فقط حواست باشه به خودت این چند هفته هم بگذره 

ایشالا به حق امام حسین و اولادش به بهترین شکل زایمان کنی و نی نی رو بغل بگیری 

عزیزم هیچ راهی جز صبر نداره 

بقیه چیزا فقط موقتی اند 

اما من:تخم کدو حالم رو خوب میکرد

آلوچه ترش و نمکی

این دوتا فقط به صورت موقت از تهوع نجاتم میدادن

الان ۲۲ هفتم خسته شدم از بس قرص ضد تهوع خوردم با چیزای نمکی...کلا دیگه نمیجگم باش

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔بالاخره حاجتموو گرفتم و اومدی تو دلم مامانی😍😍😍 بعد از اصلاح سبک و کلی دکتر و امپول..وقتی با تن و روح خسته همچنان تلاش میکردم رفتم اعتکاف و از ته دلممم دعاا کردم و مهمتر از همه ختم صلوات حضرت زهرا رو گرفتم درست ماه بعدش تو حرم امام رضا بوددم و اونجا هم به جوادش قسم دادم و صلوات خاصه حضرت زهرا فرستادم...وقتی برگشتم خونه حالت تهوع هام شروع شد ۲۷ فروردین ۱۴۰۳فهمیدم ۸ هفته ااس تو دلمی ...وقتی صدای قلبت رو شنیدم اشکام گوله گوله ریخت ...تازه مامانی خانم دکتر تاریخ لقاح رو تقریبا ۲۰ روز بعد از اعتکاف محاسبه کرد🥰🥰🥰 شما هدیه ی خدایی..شما هدیه ی حضرت زهرایی😇😇..واسه تمامممم حاجت دارا تمام کسایی که منتظرن دعا کنید بد دردیه
عزیرم من ۳۳ هفته هستم ویارم شدیده دیگه کسی اندازه من زجر نکشیده😭😭همزمان زیر نظر س دکترم اونا هم دی ...

انشالله زودتر خوب میشی و شرایطت بهتر میشه گلم

خیلی خوشحال برات که بارداری و خدا میخواد یه نی نی خوشگل بده

الهی بقیه بارداری به سلامتی و راحتی بگذره برات عزیزم

ممنونم عزیزم دکترش تو شهرخودمون دو ساعت راهه،سخته همش بره بیاد ولی دیگه چاره نیس باید بره

حالا سیرابی رو امتحان کنه برا خیلیا جواب داده، ضمنا از چهارماه به بعد دیگه تهوع بهتر میشه 

2801