2777
2789
عنوان

وای خدای من حالم دیگه داره بد میشه

448 بازدید | 20 پست

بچه خواهرم خیلی بطور وحشتناکی با حشرات ور میره خیلی از پشه گرفته تا مارمولک حالم ازش بهم میخوره نگاشش میکنم اینم کشته بود داشت باهاش بازی می کرد که یدفعه سر رسیدم انداختمش دور 🤢🤢🤢

لطفا برام یدونه آیه الکرسی بخونید کارای مهاجرت ام‌  اوکی بشه بتونم برم به‌سرزمین‌رویاهام و به آرزوهام برسم🥲🥲🥲 کسی خوند بگه منم به نیت اش بخونم🙂

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

لطفا برام یدونه آیه الکرسی بخونید کارای مهاجرت ام‌  اوکی بشه بتونم برم به‌سرزمین‌رویاهام و به آرزوهام برسم🥲🥲🥲 کسی خوند بگه منم به نیت اش بخونم🙂

منم اینجورم ازشون نمیترسم نگاه میکنم ببینم بدنشون چجوریه

خدایا من و او را بی هم مبین و بی هم مخواه =)))گوردوم وورولدوم))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....

من بچه بودم دو بار حشره کشتم.....یکبار یک کنه رو روش ذره بین انداختم تا سوخت....یک پروانه رو هم بدون غرض گرفتم بالش تو دستم شکست منم کلا بالش رو کندم و انداختمش تو جوب😭😭😭😭😭😭

دیگه کاری نکردم....چند سال پیش خواب دیدم اومدن به خوابم و تو خواب ازم شکایت میکردن که چرا اون بلا رو سرمون اوردی و منم همش گریه میکردم

لعنت به ذات و وجودت افغانی....

وااای لرزیدم 

از حشرات متنفرم 

این چجوری کشته مامورلکوو وااااای 😖😖😖

بعضی از چیزا اگه توی کَتت نره، بعدا توی پاچه ت میره :|                            <<حقیقت همیشه تلخه>>                خوشت نیومد خدافظ😐✋
وااای لرزیدم از حشرات متنفرم این چجوری کشته مامورلکوو وااااای 😖😖😖

سنی ام نداره ۷سالشه 😶‍🌫️بهش میگم اینقدر با اینا ور برو یه مریضی بگیری خودتم توش بمونی

2801